بوگاتی شیرون صورتی، هدیه ویژه ولنتاین شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ بوگاتی شیرون صورتی، هدیه ویژه ولنتاین شد

روز ولنتاین 2021 هم فرا رسید و افراد متعددی به دنبال تهیه و تقدیم هدیه به عزیزان خود هستند، در این روز برخی افراد هدایای ویژه و پر سر و صدایی به یکدیگر هدیه می‌دهند که یکی از آن‌ها بوگاتی شیرون صورتی است!

یکی از این هدایای گرانقیمت و عجیب امسال، یک دستگاه بوگاتی شیرون اسپرت بود که از طرف مردی به همسرش هدیه داده شده. این خودرو اختصاصی «آلیس» نام دارد.

بوگاتی شیرون اسپرت ۱۴۷۹ اسب بخار قدرت دارد، اما این خودرو اختصاصی طوری رنگ‌آمیزی شده که ملایم‌تر و لطیف‌تر دیده شود. رنگ‌آمیزی بوگاتی شیرون آلیس، ترکیبی از سفید و صورتی است و اصلا شبیه بوگاتی‌هایی که قبلا دیده‌اید، نیست.

پیش‌تر خودروسازانی مثل رولزرویس با برنامه ساخت خودروهای اختصاصی و بنتلی با خودروهای مولینر، اتومبیل‌هایی را به سفارش مشتریان و با ویژگی‌های مورد نظر آنها تولید کرده‌اند، و بوگاتی هم این قابلیت را دارد تا خودروهایی خاص را برای خریداران تولید کند. خودروهای اختصاصی بوگاتی در کارگاهی در مولشایم فرانسه و بر اساس سفارش مشتریان و ویژگی‌های مد نظر آنها ساخته می‌شوند.

کلمه «آلیس» روی قاب درهای این بوگاتی شیرون اسپرت حک شده و همچنین روی سَری صندلی‌ها نیز گلدوزی شده است.

بیشتر تزئینات کابین و فضای داخلی خودرو با رنگ روشن کار شده که تفاوت زیادی با بوگاتی‌هایی که دیده‌ایم دارد، اما همچنان ترکیب چرم و آلکانتارای مخصوص بوگاتی در این خودرو اسپرت صورتی و سفید دیده می‌شود. به لطف موتور ۸ لیتری W16 چهار توربو، بوگاتی شیرون اسپرت در کمتر از ۲.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد اما این قدرت و سرعت چندان با رنگ سفید و صورتی لطیف این خودرو اختصاصی همخوانی ندارد.

ساخت «آلیس» در اچ. آر. اوون بوگاتی در لندن آغاز شد و در مولشایم فرانسه مراحل نهایی انجام گرفت و به تایید خریدار رسید.

کن چو، مدیرعامل اچ. آر. اوون درباره این خودرو می‌گوید: «این اتومبیل یک بوگاتی خیلی خاص و منحصر به فرد است و همیشه در خاطره‌ها و یادها باقی خواهد ماند. تماشای ساخت هر دستگاه بوگاتی با رنگ‌آمیزی متفاوت و بنا بر سلیقه خاص مشتری، تجربه‌ای متفاوت و باورنکردنی است.»

بوگاتی شیرون «آلیس» بیشتر از سه میلیون دلار قیمت دارد و با رنگ صورتی خاص خود، بعید است که صاحبش از داشتن آن خوشحال نشود. هر چند اکثر افراد برای هدیه ولنتاین به گل‌های رز و شکلات و خرس‌های بزرگ بسنده می‌کنند.

 

منبع: وبسایت carbuzz

نویسنده: میلاد قزللو

 

فروش فوری خودرو کارکرده