«خودرو45» در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران

۲۳ خرداد ۱۴۰۱ «خودرو45» در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران

چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب تهران برگزار شد.

این نمایشگاه پس از وقفه‌ای سه ساله در برگزاری، میزبان شرکت‌های خودروسازی، شرکت‌های خدمات خودرو و برخی از فعالان بازار بود. در جریان برگزاری چهارمین نمایشگاه خودرو تهران، تعداد ۱۴ خودرو سواری رونمایی شد.

رونمایی ۱۴ خودرو در ۴ روز

گروه بهمن، گروه خودروسازی ایران خودرو، مکث موتور، فردا موتورز و آرین موتور جدیدترین محصولات خود را در سالن‌های اصلی برای عموم به نمایش گذاشتند. در این میان بازدید از تولیدات روز خودروسازان داخلی، ماشین‌آلات سنگین و مشاهده جزئیات آن‌ها از نزدیک سبب شده بود تا سالن‌های اختصاص یافته به این رویداد، شاهد جمعیت قابل توجهی باشند.

سالن بین‌الملل نیز میزبان شرکت‌های خدمات خودرو شامل نفت بهران، نفت مهران، کویر تایر، اتوشناس و خودرو45 بود.

گرچه برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران پس از وقفه‌ای چند ساله، گامی رو به جلو است اما جای خالی برخی خودروسازان داخلی و همچنین شرکت‌های خودروسازی خارجی به شدت احساس می‌شد. حالا با آزادسازی واردات خودرو می‌توان امیدوار بود سال‌های آینده و دوره‌های بعدی نمایشگاه بین‌المللی خودرو رونق بیشتری بگیرد.

خودرو45 در نمایشگاه خودرو تهران

یکی از بخش‌های جذاب این نمایشگاه، ایجاد قاب پر طرفدار خودروهای کلاسیک بود که گرچه نسبت به سال‌های گذشته این رویداد کوچک‌تر به نظر می‌رسید، اما باز هم توانست بازدیدکنندگان زیادی را روانه این سالن کند. اتوبوس‌های موزه‌ای هم در محوطه خارجی توجه مخاطبان این نمایشگاه را به خود جلب کرد.

محوطه‌های تعیین شده تست درایو هم از دیگر بخش‌های پرطرفدار نمایشگاه خودرو بود که به معرفی و نمایش ویژگی‌های خودروهای رونمایی شده در نمایشگاه اختصاص یافته بود و در جریان چهار روز برگزاری این رویداد بزرگ، تعداد زیادی از دوست‌داران صنعت خودرو را به تماشای تست خودروهای برخی از شرکت‌ها کشاند که البته این بخش با حواشی متعددی همراه بود.

مجموعه «خودرو45» نیز به عنوان یک پلتفرم فروش آنلاین خودرو کارکرده، در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حضور یافت و از روز نخست، میزبان بسیاری از علاقه‌مندان صنعت خودرو بود که یکی از پرطرفدارترین بخش‌های سالن بین‌الملل به حساب می‌آمد. در جریان چهار روز برگزاری این نمایشگاه، بیش از سه هزار بازدیدکننده از این غرفه بازدید کردند و با فرآیند فروش خودرو، خرید و معامله خودروهای کارکرده با خودرو45 آشنا شدند.

نحوه ثبت‌نام، کارشناسی رایگان خودروهای کارکرده، قیمت‌گذاری و در نهایت معامله خودرو از جمله پرسش‌های پرتکرار مخاطبان از کارشناسان خودرو45 بود.

غرفه خودرو45 در نمایشگاه خودرو

نحوه فروش خودرو کارکرده با خودرو45

از آنجایی که معامله خودرو کارکرده یکی از معاملات پر ریسک محسوب می‌شود، متقاضیان فروش خودروهای کارکرده می‌توانند با مراجعه به وبسایت خودرو45 و تکمیل فرم نسبت به فروش خودرو اقدام کنند. سهولت در امر فروش خودرو کارکرده دلیل مهمی برای عدم مراجعه به بازار دلالی خودرو خواهد شد. از سویی دیگر کارشناسی تخصصی رایگان و فروش فوری خودرو در یک روز مزیت قابل توجهی برای متقاضیان فروش ماشین دست دوم است، چرا که علاوه بر امنیت معامله، سرعت در فروش را رقم می‌زند.

خودرو۴۵ با تسهیل روند فروش خودرو، معامله‌ای امن و سریع را برای مشتریانش فراهم می‌کند و فروشندگان در کمترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت می‌کنند.

مراحل فروش خودرو با خودرو45

 • تکمیل فرم ثبت‌نام
 • ثبت درخواست فروش خودرو
 • مراجعه به شعبه و کارشناسی رایگان
 • تعیین قیمت و فروش فوری
 • نقل و انتقال سند و دریافت وجه

فعالیت خودرو45 در نمایشگاه خودرو

شعب «خودرو45»

خودرو۴۵ دارای ۱۱ شعبه در ۸ شهر کشور است.

 • تهران (هروی، جنت‌آباد، تهرانپارس، شیخ بهایی و پونک)
 • کرج
 • مشهد
 • اصفهان
 • شیراز
 • اهواز
 • آمل و بابل

فروش آنلاین خودرو

تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو45