حضور فرداموتورز در نمایشگاه های خودرویی کشور

۱۳ دی ۱۴۰۱ حضور فرداموتورز در نمایشگاه های خودرویی کشور

گروه صنعتی فردا، در چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، نمایشگاه خودرو شیراز، نمایشگاه خودرو اصفهان و نمایشگاه خودرو تبریز از محصولات سواری و تجاری این شرکت رونمایی کرد.

فرداموتورز که پیش از این محصولاتی در سگمنت‌های مختلف معرفی کرده بود، برای اولین بار در نمایشگاه خودرو تهران MPV جدید خود را معرفی کرد. در نمایشگاه خودرو تهران آریان‌نژاد- معاونت بازاریابی این شرکت در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره وقفه عرضه فردا FMC 511 گفت: این محصول در حال حاضر در خط فرداموتورز تولید می‌شود.

رونمایی سه محصول فرداموتورز

فردا موتورز در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران سه محصول FMC T5، SX5  و فردا 511 را به نمایش گذاشت و این خودروها را درماه‌های آینده به سایر نمایشگاه‌های کشور برد.

زمان پیش فروش محصولات فردا

عرضه محصولات خودروسازان در حال حاضر تنها از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو و در صورت اعلام شرکت‌ها، از طریق عرضه خودرو در بورس کالا میسر است.

در همین زمینه نیز آریان‌نژاد با تاکید بر تبعیت از قوانین وزارت صمت، درباره حضور محصولات فرداموتورز در سامانه متمرکز قرعه‌کشی افزود: بلافاصله پس از مشخص شدن نحوه اجرای طرح‌های فروش این شرکت، زمان عرضه محصولات‌ نیز اعلام خواهد شد.

به گفته او، نحوه و زمان اجرای پیش فروش محصولات سواری و تجاری حدودا از شش ماه آینده (بهمن ماه) اعلام می‌شود.

زمان عرضه FMC M4

یکی از مهم‌ترین اتفاقات فرداموتورز در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران، رونمایی از FMC M4 بود.

مدیر بازاریابی فرداموتورز در این‌باره گفت: تلاش ما این بود که این خودرو در حضور مخاطبان صنعت خودرو رونمایی شود اما شرایط فروش این محصول جدید ۶ ماه آینده آغاز خواهد شد.

او همچنین درباره سرنوشت معرفی MPV در بازاری که تا کنون مورد استقبال قرار نگرفته است، افزود: گرچه این خودرو، در دسته محصولات لوکس قرار می‌گیرد اما با توجه به تحقیقات به‌عمل آمده درباره نیاز جامعه به خودروهایی با فضای مناسب و با توجه به آپشن‌های خاص این خودرو، پیش‌بینی می‌کنیم که استقبال خوبی از M4 صورت بگیرد.

مدیربازاریابی فرداموتورز، درباره رونمایی از دیگر محصولات تازه این شرکت خودروسازی گفت: ما تقریبا در تمام سگمنت‌ها محصولات تازه‌ای برای عرضه داریم که با توجه به نیاز بازار، محصولات این شرکت در سگمنت‌های حاضر افزایش خواهد داشت.

فردا دیزل در بازار ماشین آلات سنگین

فردا موتورز، به تازگی به جز عرضه خودروهای شخصی، اقدام به تولید انواع لودر، کامیونت و کامیون با برند فردا در زمینه خودروهای سنگین کرده است.

آریان‌نژاد در این‌رابطه گفت: با توجه به نیاز بازار و سابقه شرکت مادر در حوزه ماشین‌آلات سنگین، تصمیم گرفته شد تا محصولاتی با برند فردا در این بخش هم به بازار عرضه شود. لازم به ذکر است، با وجود آنکه زمان زیادی از عمر فردا دیزل نگذشته اما محصولات عرضه شده این برند با استقبال خوبی روبه‌رو شده است. همچنین به زودی شاهد گسترش بیش از پیش فعالیت‌های گروه صنعتی فردا خواهیم بود.

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: نگار میرکریمی