فروش اقساطی جک S3 توسط کرمان‌ موتور

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ فروش اقساطی جک S3 توسط کرمان‌ موتور

کرمان موتور، نماینده شرکت جک در ایران که محصولات این کمپانی چینی را مونتاژ و روانه بازار خودرو ایران می‌کند؛ طی اطلاعیه‌ای از فروش اقساطی خودرو جک S3 ویژه خرداد ماه سال 98 خبر داد. این طرح از 19 خرداد 98 آغاز و تا پایان ظرفیت فروش یا نهایتا تا 31 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

خودروهای جک اس 3  قابل فروش در این طرح، مدل 98 بوده و زمان تحویل آن‌ها به خریداران، مهر سال 98 اعلام شده است. در طرح مذکور مواردی همچون سود مشارکت و انصراف سالانه 12 درصدی و سود تاخیر ماهانه به ازای هر ماه 2.5 درصد هم در نظر گرفته شده است.

 

شرایط پرداخت طرح فروش اقساطی جک اس 3

 

اطلاعیه فروش اقساطی جک اس 3

در طرح فروش اقساطی خودرو جک S3 توسط کرمان موتور، خریدار موظف به پرداخت مبلغ 100 میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت و 70 میلیون تومان به صورت تسهیلات در 12 ماه (چهار فقره چک به مبلغ 18 میلیون و 590 هزار تومان با فاصله سه ماه یک‌بار) است. در صورتی که قیمت نهایی خودرو جک اس 3 از سمت کرمان موتور، مبلغ 210 میلیون تومان تعیین شده است.

 

درباره جک S3

جک s3 دارای موتور 1600 سی‌سی چهار سیلندر با آلایندگی یورو پنج است که می‌تواند 107 اسب بخار تولید قدرت کند.

از تجهیزات ایمنی و آپشن‌های این خودرو می‌توان به مواردی همچون گیربکس CVT، سیتم فرمان برقی EPS، ترمز کمکی هیدرولیک، ایربگ راننده و سرنشین جلو، آینه‌های جانبی با تنظیم برقی و گرمکن، کنترل فشار باد چرخ‌ها، سانروف، ABS + EBD، کامپیوتر سفری، تهویه مطبوع اتوماتیک و سیستم کنترل پایداری اشاره کرد.

 

شیوا فاضلی

منبع: عصر ایران