نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات سایپا (۱۴ تیر)

۱۴ تیر ۱۴۰۱ نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات سایپا (۱۴ تیر)

گروه خودروسازی سایپا جهت عرضه مستقیم خودروها از درب کارخانه به مصرف کننده واقعی و همچنین ایجاد تعادل در بازار خودروهای داخلی و مبارزه با دلال بازی خودروهای صفر، تولیدی‌های این شرکت را به واسطه قرعه کشی و یا طرح‌های پیش فروش عرضه می‌کند. با توجه به اهداف در نظر گرفته شده جهت تعدیل قیمت روز خودرو در بازار، سایپا و ایران خودرو از حدود دوسال گذشته طرح‌های پیش فروش و قرعه کشی‌های خودرو را بیش از گذشته و به صورت جدی و مستمر اجرا کرده‌اند.

سال 1400 سایپا با اجرای طرح سه شنبه‌های خودرویی، ثبت نام محصولات سایپا و طرح‌های فروش خودرو در قرعه کشی‌های این شرکت را به صورت منظم و مستمر پیش گرفت اما امسال و با الزام اعلام ثبت نام خودروها توسط خودروسازان داخلی از طریق سامانه فروش خودرو، روش ثبت‌نام و قرعه کشی خودروها تغییر کرد.

اکنون متقاضیان می توانند با اطلاع از قیمت روز خودرو صفر و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند. این در حالی است که از سال گذشته سایپا پیشنهاد مزایده اینترنتی سایپا به جای قرعه‌کشی‌ را داد اما هنوز خبری از نحوه برگزاری و یا تایید و عدم تایید آن به گوش نرسیده است.

اعلام نتایج قرعه کشی در سامانه یکپارچه

 • نتایج اولین قرعه‌کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ اعلام شد.
 • در این دوره بیش از ۴ میلیون نفر شرکت کردند که ۳۵۸ هزار و ۷۷۵ نفر از آنها واجد شرایط دریافت محصولات سایپا بودند.
 • برای دیدن آمار ظرفیت و واجدین شرایط ثبت نام سایپا، به صفحه سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنید.

  تبدیل آسان خودرو کارکرده به صفر

  فروش خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دوم خود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود درطرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
  به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
  در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
  در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.

  زمان تحویل خودروهای سایپا

  بر اساس اعلام سایپا، تحویل خودروها و بر اساس شرایط جدید ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش به طرح اعلام شده وابسته است.

  نحوه تحویل حضوری خودروهای سایپا از اداره تحویل

  • ورود به سامانه فروش اینترنتی محصولات سایپا و انتخاب گزینه «سوابق خرید».
  • وارد کردن «کد ملی و رمز عبور» یا «کد ملی و شماره درخواست مشتری».
  • انتخاب گزینه «درخواست تحویل حضوری خودرو» و ثبت «شماره پذیرش».
  • تایید متن دارای اطلاعات مشتری جهت «تحویل حضوری» در نمایندگی.

  * لازم به ذکر است این مراحل جهت تحویل خودرو از سه مرکز اداره تحویل پارس خودرو: کیلومتر ۹ بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص) اداره تحویل زامیاد: کیلومتر ۱۱ بزرگراه فتح ( جاده قدیم) و اداره تحویل سایپا کاشان: کیلومتر ۱۴ جاده اردستان- کاشان انجام می‌شود.

  * تحویل خودروها به صورت غیر حضوری (توسط نمایندگی‌ها که هنگام ثبت‌نام توسط متقاضی مشخص شده است) انجام می‌شود.

  قیمت محصولات سایپا

  وب سایت خودرو45 با بررسی قیمت های روزانه بازار آزاد خودرو و محصولات کارخانه ای، جدیدترین و به روزترین قیمت خودروهایمحصولات سایپا را در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

  فروش آنلاین خودرو

  تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو45