رونمایی از لوگوی جدید کیا در آسمان کره جنوبی

۲۲ دی ۱۳۹۹ رونمایی از لوگوی جدید کیا در آسمان کره جنوبی

لوگوی جدید کیا در آسمان اینچئون کره جنوبی طی مراسمی رونمایی شد. در این مراسم از ۳۰۳ دستگاه آتش‌بازی استفاده شد تا لوگوی این خودروساز کره‌ای در آسمان نقش ببندد و آغاز عصر جدیدی برای کیا را اعلام کند. همچنین این مراسم رکورد استفاده از پهپاد برای آتش‌بازی همزمان را شکست و در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.

لوگوی جدید کیا نشان‌دهنده آغاز دوران جدید

لوگوی جدید کیا و همین طور شعار تازه‌ای که برای این شرکت طراحی شده، نشان‌دهنده تحول اساسی و برنامه تجاری نوین کیا است. کمپانی کیا با رونمایی از لوگوی جدید، برنامه خود برای تبدیل شدن به بهترین خودروساز جهان در آینده را اعلام کرد.

این لوگو نمادی از هدف تجاری و ارزش‌های جدید کیا است که می‌خواهد از طریق محصولات، خدمات و امکاناتش به مشتریان ارائه دهد. طبق گفته طراحان کیا، لوگوی جدید این شرکت مانند امضای دست‌نویس طراحی شده و به نوعی تعهدی است که شرکت به مشتریانش دارد.

حالت کج و پیوسته طرح، نشانه تعهد کیا به ایجاد لحظاتی آرام‌بخش برای خریداران است و تقارن لوگو، اعتماد به نفس شرکت را نشان می‌دهد. همین طور حالت صعودی لوگوی جدید کیا، تجسم بلندپروازی و دوراندیشی است.

در کل «تقارن»، «ریتم» و «صعود» در لوگوی جدید کیا دیده می‌شود که نشان از تعهد و اعتماد این خودروساز کره‌ای به مشتریانش است.

هو سونگ سانگ، رئیس و مدیرعامل کیا در این باره گفت:

لوگوی جدید کیا نشان‌دهنده تعهد شرکت در جهت تبدیل شدن به نمادی برای تغییر و نوآوری است. صنعت خودرو دوره تحول پرشتابی را تجربه می‌کند و کیا در حال انطباق، هماهنگی و سازگاری با این تغییرات و تحولات است. لوگوی جدید ما نشان می‌دهد همان طور که نیازهای خودرویی مشتریانمان تکامل پیدا می‌کند و برای کارکنانمان چالش‌هایی در این صنعت پرشتاب ایجاد می‌شود، ما نیز تمایل داریم تا الهام‌بخش مشتریان و همین طور مشوق کارکنانمان باشیم.

 

لوگو کیا در اسمان

هدف و استراتژی جدید کیا در عصر جدید

کیا علاوه بر لوگوی جدید، از شعار خود نیز رونمایی کرده است: “حرکتی که الهام بخش است“. اطلاعات و جزئیات جدید درباره استراتژی جدید کیا، از جمله هدف و فلسفه برند و همچنین خط تولید محصولات آینده این شرکت، در مراسم نمایشگاه جدید برند کیا که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد. این مراسم در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۱) برگزار و از طریق کانال رسمی شرکت در یوتیوب پخش می‌شود.

رونمایی از لوگوی جدید بعد از آن انجام شد که کیا استراتژی تجاری بلندمدت خود به نام «پلن اس» (Plan S) را در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد. بر اساس پلن اس، کیا در نظر دارد تا در کنار اهداف دیگری که مشخص کرده، به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار جهانی خودرو دست یابد. موضوع اصلی این استراتژی، رواج و گسترش وسایل نقلیه برقی و ارائه خدمات خودرویی متنوعی است که متناسب با نیازها و سلایق افراد و بازارهای محلی طراحی شده است.

 

نویسنده: میلاد قزللو