چرا ماشین خود را به خودرو۴۵ بفروشیم؟

۱۶ دی ۱۳۹۷ چرا ماشین خود را به خودرو۴۵ بفروشیم؟

در دنیای امروز برای فروش خودرو دست‌ دوم، روش‌های متعددی وجود دارد که مطمئنا در میان انبوهی از آن‌ها، انتخاب بهترین گزینه می‌تواند سردرگمی‌های فراوانی را برای فروشنده به همراه داشته باشد. به نظر شما در میان روش‌های متعدد قدیمی و مدرن، امن‌ترین و قابل اعتماد‌ترین راه، کدام یک خواهد بود؟ کدام یک از روش‌ها براساس رضایت‌مندی فروشنده بنا شده و می‌تواند در کمترین زمان ماشین شما را به پول نقد تبدیل کند؟ انتخاب کدام یک از روش‌ها، بیشترین آسایش خاطر را برای فروشنده با خود به ارمغان می‌آورد؟ اگر شما به عنوان یک فروشنده می‌خواهید با بهترین گزینه در فروش خودرو آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

 

روش‌های قدیمی فروش خودرو

مقابله با دلالی خودرو

در گذشته فروشنده خودرو می‌توانست با پرداخت مبلغ قابل توجهی، ماشین خود را در روزنامه‌ها آگهی کرده و پس از پاسخگویی به تماس‌های افراد مختلف، مدت‌ها در انتظار خریدار واقعی باشد. همچنین در روشی دیگر فروشنده به‌ صورت مستقیم به نمایشگاه‌های خودرو مراجعه می‌کرد و پس از صرف وقت فراوان در نمایشگاه‌های متعدد و چانه‌زنی‌های بی‌شمار با قیمت‌های نامعقول و عیب‌گذاری‌های بی‌مورد مواجه می‌شد. در بعضی موارد فروشنده برای حذف واسطه‌ها، آگهی فروش خودرو را روی شیشه ماشین خود نصب می‌کرد که در نهایت، سیل عظیمی از تماس‌های گاه و بی‌گاه دلالان را برای او به همراه داشت!

البته ذکر این موارد بدین معنی نیست که با استفاده از این روش‌های قدیمی امکان فروش برای مشتری وجود ندارد؛ بلکه هنوز هم افراد زیادی برای فروش خودرو خود از این شیوه‌ها استفاده می‌کنند. از آنجایی که در دنیای مدرن و پرمشغله امروزی همه ما به دنبال بهترین و آسان‌ترین گزینه برای رسیدن به خواسته‌های خود هستیم، ما قصد داریم امن‌ترین و سریع‌ترین راه برای فروش خودرو را به شما معرفی کنیم.

 

روش‌های مدرن فروش خودرو

روش‌های جدید فروش

با ورود اینترنت به دنیای امروز و همچنین کمبود وقت و علاقه‌مندی روزافزون افراد برای خرید و فروش محصولات اینترنتی، تقریبا در هر زمینه‌ای سایت‌هایی وجود دارند که می‌توانند نیازهای شما را برطرف نمایند. در این میان بازار خرید و فروش خودرو هم از این قائده مستثنی نمانده و با وجود سایت‌های فراوانی که در این زمینه وجود دارند، به راحتی امکان درج آگهی خرید یا فروش خودرو برای شما فراهم شده است.

اگر قصد فروش ماشین کارکرده خود را داشته باشید، به‌ راحتی می‌توانید با ثبت اطلاعات خودرو خود در چنین سایت‌هایی به‌دنبال مشتری باشید. این روش تا چندی پیش قدمی بزرگ در دنیای خرید و فروش خودرو محسوب می‌شد و با استقبال قابل توجهی هم روبرو شد، اما مشکلی که وجود داشت این بود که به دلیل عدم آگاهی از وضعیت سلامت خودرو آگهی شده، اغلب خریداران ترجیح می‌دادند که قبل از معامله، برای خودرو مورد نظر از مراکز معتبر برگه کارشناسی تهیه شود که این کار می‌توانست هزینه زیادی را برای فروشنده به همراه داشته باشد.

در ادامه برای رفع این مشکل سایت‌هایی شروع به کار کردند که پس از کارشناسی خودرو و دریافت مبلغی بابت آن، آگهی فروش خودرو شما را داخل سایتشان منتشر می‌کنند، اما مشکل جدیدی که به وجود آمد این بود که فروشنده مبلغی را جهت کارشناسی و درج آگهی متقبل می‌شود در صورتی که تضمینی برای فروش خودرو او در سایت مذکور وجود ندارد. اگر بحث مزاحمت‌های تلفنی دلالان را کنار بگذاریم، یکی دیگر از معایب استفاده از آگهی‌های آنلاین فروش خودرو این است که استفاده از این روش‌ها برای مواقعی که فروشنده نیاز فوری به پول نقد دارد، چندان کاربردی نخواهد بود.

 

خودرو۴۵، بهترین راه برای فروش خودرو

 

تیم خودرو۴۵ با تکیه ‌بر فناوری‌های روز دنیا و بررسی تمامی مشکلات مربوط به فروش خودرو که پیش‌تر به بعضی از موارد آن‌ اشاره کردیم، مفتخر است سریع‌ترین و امن‌ترین شیوه خرید و فروش ماشین را برای اولین بار در ایران به مرحله اجرا برساند. خودرو۴۵ تمامی فروشندگان خودرو را یاری می‌کند تا بدون کمترین اتلاف وقت یا پرداخت هزینه‌های اضافی (هزینه کارشناسی)، در کمتر از ۴۵ دقیقه خودرو خود را به پول نقد تبدیل کنند!

 

  مراحل کار خودرو۴۵

 1. ثبت اطلاعات اولیه خودرو در سایت یا تماس با مشاوران فروش خودرو۴۵
 2. تعیین قرار کارشناسی برای خودرو مورد نظر در کمترین زمان ممکن
 3. حضور فروشنده در خودرو۴۵
 4. ارزیابی خودرو در سه بخش فنی، ظاهری و اصالت
 5. ارسال آنلاین مشخصات خودرو برای خریداران مجاز زیر مجموعه شرکت
 6. رقابت بین خریداران برای دست‌یابی به بالاترین قیمت
 7. اعلام بالاترین قیمت پیشنهادی خریداران به فروشنده
 8. پرداخت آنی مبلغ توافق شده، در صورت رضایت فروشنده

 

برخی از مزایای فروش ماشین در خودرو۴۵

 • فروش خودرو به فروشندگان مجاز واقعی در فضای رقابتی با هدف رسیدن به بالاترین قیمت
 • حذف خریداران متعدد و معرفی تنها یک خریدار مطمئن با بالاترین قیمت پیشنهادی
 • انتقال آنی سند و پرداخت نقدی مبلغ تعیین شده به فروشنده
 • کارشناسی رایگان خودرو در نزدیک‌ترین شعبه به مشتری
 • ارزیابی دقیق تمامی بخش‌های فنی و ظاهری خودرو

 

 خودرو۴۵ با هدف تسهیل امور مربوط به فروش خودرو توانسته گامی مهم در بازار خرید و فروش خودرو بردارد و مشکلات مربوط به معاملات خودرویی را تا حد چشمگیری کاهش دهد. همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم شما برای بهره مندی از امکانات خودرو۴۵ نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید و می‌توانید در مدت بسیار کوتاهی ماشین خود را که توسط کارشناسان خبره خودرو۴۵ به‌صورت رایگان کارشناسی شده، با بالاترین قیمت بازار به فروش برسانید. خودرو۴۵ سعی بر این دارد که تا حد امکان راه را برای فروشنده هموار کند و فضایی امن و مطمئن را برای معاملات خودرویی فراهم کند.