۱۴۸۵

خودرو۴۵

معرفی خودرو۴۵

خودرو۴۵ شرکتی فعال در زمینه فروش فوری خودروهای کارکرده در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. همکاران متخصص ما در این شرکت، طیف متنوعی از خودروهای بازار را تنها با یک‌بار مراجعه فروشنده به یکی از شعب به فروش می‌رسانند. این شرکت به‌عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع‌تر، امن‌تر و شفاف‌تر از آنچه تاکنون تجربه کرده‌اید، انجام می‌دهد.

alt-../../../assets/media/about-us-page/about-us-slider-image-1.jpg

حوزه فعالیت

فروش خودرو به شیوه‌های سنتی ممکن است، مشکلات و سختی‌های فراوانی را برای شما به همراه داشته باشد؛ تا جایی که معامله خودرو از این طریق به فرآیندی پردردسر، وقت‌گیر و از همه مهم‌تر نامطمئن تبدیل شود.

ما در خودرو۴۵ سعی داریم با تکیه بر دانش فنی، کادر مجرب و سبک منحصر به فرد، مشکلات مربوط به معاملات خودروهای کارکرده باسایر روش‌ها را تا حد چشمگیری کاهش داده تا وسیله نقلیه شما در کمترین و سریع‌ترین زمان ممکن به فروش برسد.

حال در صورت تمایل به فروش فوری خودرو کارکرده خود می‌توانید با ورود مشخصات ماشین در فرم ثبت نام ، یک قرار کارشناسی حضوری رزرو کنید تا خودرو شما بر اساس ۱۴۵ مورد به صورت رایگان کارشناسی شود. سپس قیمت خودرو بر اساس منصفانه‌ترین قیمت روز، اعلام و با تایید شما بر انجام معامله، مبلغ به صورت نقدی پرداخت خواهد شد.

اهداف خودرو۴۵

خودرو۴۵ به عنوان ارائه‌ دهنده جدیدترین و مطمئن‌ترین سبک معاملات خودرو، سعی دارد تا در بازار متلاطم و پرحاشیه موجود با جلب اعتماد شما به ساده‌ترین، سریع‌ترین و امن‌ترین شرکت فروش خودروهای کارکرده کشور تبدیل شود.

ارزش‌های سازمانی خودرو۴۵

اعتماد و احترام

راهنمایی و همراهی مشتریان در تمام مراحل فروش، سرلوحه کار پرسنل و کارشناسان ما است.

اطمینان

ما در خودرو۴۵ تجر‌به‌ جدیدی از فروش ایمن، سریع و ساده‌ را به شما هدیه می‌دهیم.

کیفیت

ما در خودر۴۵ به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان هستیم.

نوآوری و بهبود مستمر

مدیران خودرو۴۵ به واسطه آموزش شیوه‌های نوین به پرسنل خود، متفاوت‌ترین شیوه معامله خودرو در سطح کشور را ارائه می دهند.

مسئولیت‌پذیری

مراحل کار در خودرو۴۵ بر اساس کار گروهی و مسئولیت پذیری تک تک پرسنل انجام می‌شود.

نظم و انضباط

ما به جهت تکریم حقوق مادی و معنوی مشتریان خود، نسبت به نظم و انضباط اداری و حقوقی اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم.