درباره ما

فروش خودرو به صورت سنتی فرایندی پردردسر، وقت‌گیر و نامطمئن است که می‌تواند مشکلات فراوانی را برایتان به همراه داشته باشد. مطمئنا اگر بخواهید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون کمترین زحمت یا هزینه خودرو خود را به فروش برسانید، تیم خودرو۴۵ بهترین انتخاب شما خواهد بود.

حوزه فعالیت
خودرو۴۵ شرکتی فعال در زمینه معاملات خودروهای کارکرده است که با تکیه ‌بر کادر مجرب، شیوه‌ مدرن فروش و سبک منحصربه فرد خود توانسته مشکلات مربوط به معاملات خودرویی را تا حد چشمگیری کاهش داده و وسیله نقلیه شما را در کمترین زمان به فروش برساند.
ما خود را خودرو۴۵ می‌نامیم زیرا وسیله‌ نقلیه شما را به فروش می‌رسانیم. کافیست روی صفحه اصلی سایت ما اطلاعات ماشین‌تان را ثبت کنید تا در نزدیک‌ترین شعبه برایتان قرار کارشناسی را هماهنگ کنیم؛ پس از مراجعه به یکی از مراکز کارشناسی، در کمتر از ۲۰ دقیقه خودرو شما به طور رایگان توسط متخصصان ما کارشناسی می‌شود. پس از اتمام مراحل کارشناسی، وسیله نقلیه شما پس از ۲۵ دقیقه قیمت‌گذاری شده و به فروش می‌رسد.

اهداف خودرو۴۵
خودرو۴۵ سعی دارد به عنوان ارائه دهنده جدیدترین و مطمئن‌ترین سبک معاملات خودرو، در بازار متلاطم و پرحاشیه امروز با جلب اعتماد شما عزیزان به برترین و فعال‌ترین شرکت فروش خودروهای کارکرده کشور تبدیل شود و جامعه‌ای که به سمت تکنولوژی حرکت می‌کند را با بستری مناسب همراهی کند.

اساس کار خودرو۴۵
ما در خودرو۴۵ مواردی همچون احترام به مشتری، مسئولیت پذیری، اعتماد و کیفیت را اساس کار خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم بیش از پیش در راه پیش‌برد اهداف خود تلاش ‌کنیم.

احترام به مشتری
احترام به مشتری یکی از مهم‌ترین اصول کاری خودرو۴۵ محسوب می‌شود به طوری که پس از مراجعه به هرکدام از مراکز کارشناسی ما شاهد خواهید بود که تمامی پرسنل و اعضای تیم، با نهایت ادب و احترام شما را راهنمایی و همراهی می‌کنند.

مسئولیت‌پذیری
شرکت ما بخش بزرگی از موفقیت‌‌های خود را حاصل مسئولیت‌پذیری و تعهد اعضای تیم خودرو۴۵ می‌داند. از لحظه ثبت اطلاعات در سایت، ما خود را مسئول پیگیری کلیه اتفاقات و مسائل مربوط به فروش خودرو شما می‌دانیم.

اعتماد
ما در خودرو۴۵ صداقت، کیفیت بالای خدمات و دست‌یابی به رضایت مشتری را جز اولویت‎‌های معاملات خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم با جلب اعتماد شما مراجعین گرامی، تجربه خرید و فروشی مدرن و ایمن را برایتان به ارمغان بیاوریم.

کیفیت
شرکت ما توانسته با مد نظر قرار دادن انتظارات مشتریان و آموزش مهارت‌های لازم به تمامی افراد تیم، کیفیت کار خود را به بالاترین سطح ممکن برساند.