بررسی خودرو تویوتا کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴

خودرو تویوتا کمری 2012-2014

بررسی اجمالی بررسی خودرو تویوتا کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴

کمری به عنوان پرفروش‌ترین سدان متوسط خودروساز تویوتا شناخته می‌شود. نسخه عرضه‌شده این خودرو در سال ۲۰۱۲-۲۰۱۴ دارای کیفیت ساخت خوب، فضای بیشتر، کارایی بالاتر، تجهیزات بیشتر، مصرف سوخت پایین، سواری نرم و بسیار بدون صدا است.

این نسل از تویوتا کمری که برای استفاده خانوادگی شهری، گزینه خوبی محسوب می‌شود؛ به دلیل ایمنی بالا و ساختار ساخت مقاومی بدنه خود، موفق به کسب ۵ ستاره از موسسه ایمنی NHTSA شده است.

تویوتا کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴ که به عنوان نسل هفتم کمری با سری XV50 شناخته می‌شود؛ نه تنها در ایران، بلکه در سرتاسر جهان یکی از محبوب‌ترین خودروهای کلاس سدان متوسط است و مانند مدل‌های پیشین خود، موفق به کسب آمار فروش بسیار خوب و موفقی در ایران شد.

 

طراحی ظاهری:

در ظاهر کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴ شاهد کمی تغییرات نسبت به مدل‌های قبلی، به‌خصوص در نمای روبه‌رو هستیم. در این نسل ما با یک خودور فیس‌لیفت و بازنگری شده مواجه‌ایم؛ چراغ‌ها، سپرها و جلو پنجره این نسخه از تویوتا کمری تغییر کرده و در عین هماهنگی، باعث زیبایی نمای روبه‌رو خودرو شده است.

رینگ ساده، چراغ‌های عقب مدرن اما ناهماهنگ و سپر عقب ساده، چند مورد از معایب طراحی ظاهری این سدان پرطرفدار به حساب می‌آید؛ اما باید توجه داشته باشید که دلیل خاص‌بودن تویوتا کمری در سادگی و ماندگاری آن است.

 

طراحی فضای داخلی:

فضای داخلی تویوتا کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴ کاملا تغییر کرده است؛ ما در کابینه این خودرو، شاهد امکانات و طراحی به‌روزی هستیم. تمام تجهیزات در داخل کابینه، به‌گونه‌ای قرار گرفته‌اند کهی  قرا گرفته‌اند ‌ا در دسترسی مناسب سرنشینان باشند.

ارگونومی بسیار خوب این سدان، کیفیت بالای مواد استفاده‌ شده، نرمی و راحتی صندلی‌ها، فضای سر و پای کافی در هر دو ردیف، فراهم شدن دید خوب برای راننده و کیفیت خوب ساخت قطعات داخلی از مهم‌ترین موارد در طراحی فضای داخلی تویوتا کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴ محسوب می‌شود.

 

 

اخبار و مقالات مربوط به بررسی خودرو تویوتا کمری ۲۰۱۲-۲۰۱۴