فروش خودرو کارکرده در شیراز

۱۶ فروردین ۱۴۰۱ فروش خودرو کارکرده در شیراز

احتمالا همه مالکان و صاحبان خودرو حداقل یک بار دست به فروش خودرو کارکرده و دست دوم زده‌اند و با مشکلاتی در این مورد دست و پنجه نرم کرده‌اند. گشتن دنبال خریدار، پیدا کردن مشتری مطمئن و دست به نقد و انجام سریع کارهای اداری پرداخت جریمه و عوارض خودرو و… از جمله این مشکلات است که همیشه پیش روی افرادی قرار دارد که می‌خواهند اقدام به فروش خودرو کارکرده در شیراز کنند.

اما دو سه سالی است که با ورود کسب و کارهای جدید خودرویی، مراحل فروش خودرو در شیراز راحت‌تر شده و دیگر نیازی نیست، چندین روز یا هفته وقت صرف فروش ماشین دست دوم شود.

روش جدید فروش خودرو در شیراز

چندین دهه است که فروش خودرو در شیراز مثل همه شهرهای کشور با روش‌های سنتی انجام می‌شود و وقت و انرژی زیادی هم از فروشنده و هم از خریدار ماشین دست دوم می‌گیرد. فروشنده باید کلی وقت صرف کند تا با روش‌های مختلف از بین آشنا و غریبه، مشتری مطمئن و دست به نقدی پیدا کند.

گسترش نفوذ اینترنت در کشور و افزایش استفاده از تلفن همراه هوشمند، موجب به وجود آمدن کسب و کارهای جدید خودرویی شده که کار فروش خودرو کارکرده را برای مردم شهر شیراز راحت می‌کند.

این کسب و کارهای جدید و قانونی، در کمترین زمان ممکن ماشین دست دوم را کارشناسی و قیمت‌گذاری می‌کنند و سریعا پول فروش خودرو را به مشتری می‌پردازند.

خودرو۴۵ یکی از این کسب و کارهای جدید است تمرکر خود را بر فروش سریع و آسان و مطمئن خودرو گذاشته است و دارای چندین شعبه در تهران و شهرستان هاست که خرید و فروش خودرو در شیراز نیز در شعبه خودرو 45 در این شهر انجام می شود.

روش های سنتی فروش خودرو

احتمالا همه رانندگان و مالکان ماشین با روش‌های سنتی فروش خودرو شیراز آشنا هستند و می‌دانند برای اینکه بتوانند ماشینشان را بفروشند، چند روز یا هفته باید به دنبال مشتری بگردند، آن هم مشتری که هم مطمئن باشد و هم پول را به سرعت پرداخت کند.

فروش خودرو به شخص

اولین روشی که برای فروش خودرو دست دوم در شیراز به ذهن افراد می‌رسد، فروش به شخص است. در این روش مشتری می‌تواند آشنایی باشد که در دورهمی‌ها و مهمانی‌های خانوادگی پیدا کرده‌اید، یا غریبه‌ای باشد که از طریق آگهی‌های اینترنتی یا روزنامه برای خرید خودرو با شما تماس گرفته است. یکی از ایرادات این روش وقت زیادی است که باید صرف پیدا کردن مشتری مطمئن و دست به نقد شود.

فروش خودرو به نمایشگاه

شیراز پنجمین شهر پرجمعیت ایران است و می‌توان در محله‌های آن نمایشگاه‌های خودرو را به راحتی پیدا کرد. بعضی از افراد برای فروش خودرو کارکرده به چندین نمایشگاه ماشین شیراز مراجعه می‌کنند. این روش هم مستلزم صرف وقت زیادی است و همین طور پیدا کردن نمایشگاهی که خریدار باشد.

فروش در جمعه بازار ماشین شیراز

یکی دیگر از مکان‌هایی که فروشندگان خودرو در شیراز به دنبال مشتری می‌گردند، جمعه بازار ماشین است که در وزیرآباد، خیابان سلامی جنوبی قرار دارد. فردی که قصد فروش خودرو کارکرده در شیراز را دارد، می‌تواند به بازار خرید و فروش ماشین برود و ساعت‌ها در سرما و گرما منتظر مشتری بماند.

مزایای فروش در خودرو۴۵

خودرو۴۵ به عنوان مرکز خرید و فروش خودرو کارکرده، بستری را فراهم کرده تا علاوه بر تهرانی‌ها، اهالی شهرهای بزرگ کشور مثل شیراز هم بتوانند ماشینشان را راحت، سریع و ایمن بفروشند.

فروش راحت

مهم‌ترین مزیتی که فروش اینترنتی خودرو کارکرده در خودرو ۴۵ شیراز دارد، راحتی و آسانی معامله خودرو است. بدین ترتیب که برای این کار لازم نیست تلاش زیادی کنید، فقط هر جا که هستید می‌توانید با چند ضربه روی صفحه تلفن همراه مشخصات خودرو را ثبت کنید و یکی دو ساعت هم روی صندلی در شعبه خودرو ۴۵ شیراز بنشینید تا کارها انجام شود.

فروش سریع

امتیاز دیگری که می‌توان برای فروش خودرو کارکرده از طریق اینترنت برشمرد، سرعت است. فروش خودرو کارکرده در شیراز از این روش فقط چند دقیقه برای ثبت نام از طریق سایت و یکی دو ساعت در شعبه خودرو۴۵ شیراز وقت می‌برد.

فروش ایمن

در کنار راحتی و سرعت، امنیت هم مزیت دیگری است که خودرو۴۵ برای مشتریان شیرازی فراهم کرده و مشتریان می‌توانند با خیال راحت خودرویشان را بفروشند و پول را سریع دریافت کنند.

فروش ماشین در خودرو۴۵ شیراز

برای فروش ماشین کارکرده در شیراز می‌توانید هر جایی که هستید، به سایت خودرو۴۵ مراجعه کرده و مشخصات ماشین و شماره تلفن را در فرم فروش ثبت کنید. در مدت کوتاهی از طرف شرکت با شما تماس می‌گیرند و وقتی را برای حضور در خودرو۴۵ شیراز هماهنگ می‌کنند.

همراه با ماشین و مدارک لازم به شعبه شیراز خودرو۴۵ می‌آید و در مدت ۴۵ دقیقه ماشین کارشناسی و قیمت‌گذاری می‌شود و همه مراحل اداری مثل پرداخت جریمه و عوارض و… هم داخل شعبه انجام می‌گیرد.

در پایان، پول فروش ماشین دست دوم به حسابتان واریز می‌شود.

مدارک لازم برای فروش خودرو

این مدارک برای فروش ماشین دست دوم را باید همراه داشته باشید تا بتوانید خودرویتان را به سرعت بفروشید و زودتر پول را دریافت کنید.

شعبه خودرو۴۵ در شیراز

خودرو۴۵ علاوه بر شهرهای مشهد، اصفهان، کرج، اهواز، بابل و آمل، شعبه‌ای هم در شهر شیراز دارد و فروشندگان ماشین دست دوم می‌توانند از طریق لینک مسیریابی زیر، بعد از ثبت درخواست فروش در سایت خودرو۴۵ و تعیین وقت به شعبه مراجعه کنند.

آدرس خودرو۴۵ در شیراز:

شیراز، بلوار آزادی، خیابان سمیه، خیابان حدادی، پلاک ۱۶

شماره تلفن خودرو۴۵ شیراز:

۱۴۸۵

۰۲۱-۹۱۰۰۴۵۰۱ / داخلی ۲۱۰

خرید خودرو در شیراز

در خودرو۴۵ علاوه بر فروش خودرو، امکان خرید خودروی کارکرده هم وجود دارد. فقط کافی است وارد صفحه خرید خودرو کارکرده در شیراز شوید و لیست خودروهای آماده فروش در شیراز را به همراه مشخصات کامل، تصاویر و قیمت آن مشاهده کنید. بعد از ثبت درخواست خرید برای خودروی موردنظر خود، یک قرار ملاقات در شعبه خودرو۴۵ برای شما تعیین می‌شود تا بعد از مشاهده و بررسی خودرو، قرارداد بین شما و فروشنده امضا و نهایی شود.

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: میلاد قزللو