قرارداد همکاری خودرو45 با شرکای تجاری

۱ آذر ۱۴۰۰ قرارداد همکاری خودرو45 با شرکای تجاری

شرکای تجاری محترم مجموعه خودرو45

با احترام

پیرو بررسی‌های صورت گرفته مبنی بر نیازمندی‌ها و اطلاع‌رسانی درباره قوانین و مقررات همکاری با خودرو45، چکیده‌ای از قوانین همکاری با این شرکت خدمت شما شرکای تجاری عزیز ارائه می‌شود:

  • جهت فعال‌سازی اپلیکیشن و دسترسی به لیست مشاهده قیمت‌ها و همچنین شرکت در مزایده‌های روزانه، باید حساب کاربری خریدار به مبلغ حداقل ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال موجودی داشته باشد. لازم به ذکر است که مبلغ مذکور به صورت امانت نزد مجموعه خودرو۴۵ ( حساب کاربری شما) باقی خواهد ماند.
  • ماهانه حدود ۲۰۰۰ مزایده در اپلیکیشن خودرو۴۵ انتشار داده می‌شود که با نظارت عادلانه و امنیت بالای کارشناسان این مجموعه انجام می‌شود.
  • شرکت کنندگان در مزایده‌های روزانه باید پیش از اعلام قیمت پیشنهادی، تمامی تصاویر و مشخصات مربوط به خودرو مدنظر جهت خرید را به همراه گزارش کارشناسی سامت فنی خودرو به خوبی مشاهده و سپس نسبت به اعلام قیمت پیشنهادی خرید اقدام کنند.

*هیچ عذری جهت اعلام عدم مشاهده و مطالعه تصاویر، گزارش سلامت خودرو و ایرادات فنی بعد از ثبت قیمت پیشنهادی قابل پذیرش نیست.

پس از پایان مزایده، برنده مزایده تحت عنوان خریدار نهایی شناخته می‌شود و موظف است طبق قیمت پیشنهادی ثبت شده توسط ایشان، خرید خودرو را با پرداخت مبالغ بیعانه و نحوه تسویه نهایی کند.

  • بعد از پایان مزایده و مشخص شدن برنده، حق لغو خرید را نداشته و تنها در صورت انصراف فروشنده معامله فسخ خواهد شد.
  • در صورتی که خریدار اصرار به لغو معامله داشته باشد، مبلغ ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال از حساب کاربری کیف پول او به عنوان خسارت کسر می‌گردد.

در صورت هرگونه خطای در کارشناسی خودرو از سوی مجموعه خودرو۴۵، این مجموعه متعهد به جبران خسارت بعد از تائید کارشناس داور است. این مبلغ طی ۷۲ ساعت بعد از تائید کارشناس داور به حساب کیف پول کاربر منتقل می‌شود.

  • بعد از پایان مزایده، هیچ‌گونه کسر قیمت از مبلغ نهایی پیشنهادی (تخفیف به خریدار) تعلق نمی‌گیرد.
  • مبالغ موجود در کیف پول با اعلام عودت از سوی کاربران اپلیکیشن قابل برداشت است.

با قدردانی از همراهی شما عزیزان، امید داریم بتوانیم در کنار یکدیگر تجارتی بر پایه اعتماد، اطمینان، سهولت، رشد و توسعه را رقم بزنیم.

فروش فوری خودرو