قرعه کشی جشنواره جام جهانی فونیکس

۱۷ آبان ۱۴۰۱ قرعه کشی جشنواره جام جهانی فونیکس

شرکت مدیران خودرو روز ۱۶ آبان ماه در مراسم قرعه کشی جشنواره جام جهانی فونیکس، نام برندگان سفر به قطر را اعلام کرد. این مراسم به میزبانی مدیران خودرو و فونیکس انجام شده بود.

در جشنواره شرکت مدیران خودرو که از مهرماه سال جاری اجرا شده بود، اسامی مشتریانی که از تاریخ ۱۵ مهرماه تا ۱۵ آبان ماه اقدام به خرید خودروهای فونیکس کرده بودند، در قرعه کشی شرکت داده شد.

در این مراسم جکی لی، مدیرعامل مدیران خودرو با اشاره به اینکه خودرو تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو در ایران با نشان فونیکس عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفتند، افزود: گروه فونیکس به دنبال ایجاد تجربه ای متفاوت و خوشایند برای مشتریانش است. به گونه ای که خودرو فونیکس FX که به تازگی رونمایی شده است، مورد استقبال جوانان قرار گرفت.

مراسم قرعه کشی مدیران خودرو

جک لی درمراسم قرعه کشی جشنواره جام جهانی۲۰۲۲ قطر ادامه داد: این فرصت به مشتریان فونیکس داده شده است نا علاوه بر خرید و لذت بردن از محصول این شرکت، هیجان حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در این دوره از مسابقات را تجربه کنند.

در ادامه رحمانی مدیر بازاریابی برند فونیکس نیز با اشاره به به تلاش شرکت مدیران خودرو برای ارائه امتیازات ویژه به مشتریان فونیکس گفت: مدیران خودرو در حال برنامه ریزی برای رونمایی از محصول فونیکس FX تا پایان سال ۱۴۰۱ است.

طبق اعلام شرکت مدیران خودرو در بازه زمانی برگزاری این جشنواره ۲۱۸۰ مشتری بصورت نقد و اقساط محصولات فونیکس را خریداری کرده اند و در قرعه کشی جشنواره جام جهانی فونیکس شرکت کردند. از میان این مشتریان، ۳ نفر به عنوان برندگان این قرعه کشی مشخص شدند. برندگان علاوه بر بلیط رفت و برگشت به قطر، ۷ روز اقامت در هتل و تماشای بازی ایران و آمریکا را در جام جهانی تجربه می‌کنند.

فروش آنلاین خودرو

تهیه و تنظیم: نگار میرکریمی