معرفی لوسید ایر با تریم Stealth Look

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ معرفی لوسید ایر با تریم Stealth Look

شرکت خودروسازی لوسید موتورز که در حال حاضر فقط لوسید ایر در فهرست محصولاتش دیده می‌شود، در تلاش است تا به میزان تولیدی که هدف‌گذاری کرده بود، دست پیدا کند و همچنین خودروهای پیش ‌فروش‌شده را تکمیل کرده و به مالکان تحویل دهد. با این حال، تولیدکننده خودروهای برقی سعی دارد تا آپشن‌های بیشتری را در اختیار خریداران و مشتریانش قرار دهد تا مالکان لوسید ایر امکان سفارشی‌سازی خودرو خود را داشته باشند.

یکی از کارهایی که ماشین‌بازها برای سفارشی‌سازی خودرو خود انجام می‌دهند، استفاده از روکش وینیل روی بدنه است. حالا لوسید این امکان را در برای مشتریانش فراهم کرده تا خودرو را با بدنه سفارشی خریداری کنند. این کیت بدنه «Stealth Look» نام دارد و شکل و شمایلی تیره‌تر به لوسید ایر می‌دهد.

لوسید ایر Stealth Look

لوسید ایر با تریم Stealth Look

این کیت بدنه ۶ هزار دلار قیمت دارد و شامل تغییراتی در ۳۵ قطعه از بدنه است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به ستون‌ها و قاب سقف پانوراما و تیغه بزرگ بالای چراغ‌های جلو اشاره کرد. این قطعه‌ها در مدل‌های معمولی دارای تزیینات پلاتینی هستند، اما در این پکیج جدید، با روکش هم‌رنگ کار می‌شوند.

به گفته درک جنکینز، مدیر طراحی و برند گروه لوسید، از همان ابتدا لوسید ایر با دو ظاهر متمایز از هم طراحی شده بود تا نشان‌دهنده دوگانگی شخصیت آن باشد، بدنه استاندارد Platinum، که لوکس بودن خودرو را به نمایش می‌گذرد و Stealth Look که نمایانگر توانایی‌های اسپرت و پرفورمنس این ماشین الکتریکی است.

مشتریانی که لوسید ایر Stealth Look را می‌پسندند، می‌توانند این کیت بدنه را با انتخاب مدل‌های گرند تورینگ پرفورمنس، گرند تورینگ و تورینگ سفارش دهند. بدین ترتیب فقط مدل پایه Pure شامل پکیج Stealth Look نمی‌شود. همچنین این کیت بدنه فقط به رنگ مشکی محدود نمی‌شود و می‌توان آن را با رنگ‌های سفید ستاره‌ای، سیاه بی‌نهایت، نقره‌ای کیهانی، خاکستری کوانتومی و قرمز زنیت سفارش داد.

لوسید ایر یکی از اسپرت‌ترین و پرفورمنس‌ترین خودروهای جاده‌ای است که مدل گرند تورینگ پرفورمنس آن ۱۰۵۰ اسب بخار قدرت دارد و در فستیوال سرعت گودوود ۲۰۲۲ عنوان سریع‌ترین خودرو در بخش مسابقه زمانی Hillclimb را به دست آورد. کیت بدنه Stealth Look می‌تواند مکمل جذابی برای قدرت و سرعت بالای لوسید ایر باشد.

لوسید از ظاهر جدید ایر روز چهارشنبه، ۱۷ اوت ۲۰۲۲ (۲۶ مرداد ۱۴۰۱) در هفته خودرو مونتری که در موتورلوکس برگزار می‌شود، رونمایی می‌کند. مشتریان می‌توانند لوسید ایر Stealth Look را از ۱۰ اوت سفارش دهند و با این حال، باید مدت زمان زیادی منتظر باشند تا خودرو سفارشی به دستشان برسد. برنامه تولید لوسید تا سه ماهه اول ۲۰۲۳ بسته شده و بدین ترتیب تمام مدل‌های ایر که در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شوند دارای بدنه Platinum خواهند بود.

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: میلاد قزللو