فروش خودرو در چیتگر

۴ مهر ۱۴۰۲ فروش خودرو در چیتگر

شعبه مرکز خودرویی چیتگر خودرو45، به تازگی فعالیت خود را در مرکز خرید و فروش خودروی چیتگر آغاز کرده است. خودرو45، به عنوان شرکت ارائه‌دهنده خدمات فروش خودرو، در محیطی امن، شرایط فروش آسان و سریع خودرو را فراهم می‌کند.

مرکز خودرویی چیتگر واقع در کیلومتر ۱۲ جاده مخصوص (اتوبان لشگری)، یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش خودروی نو و کارکرده در تهران است. افرادی که قصد خرید خودرو را دارند می‌توانند با مراجعه به این مرکز، ماشین مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین فروشندگان خودرو در تمام روزهای هفته با مراجعه به شعبه مرکز خودرویی چیتگر خودرو45 می‌توانند از خدمات کارشناسی و فروش خودرو بهره‌مند شوند.

افرادی که قصد فروش خودرو در کرج را دارند نیز می‌توانند به این شعبه مراجعه کنند.

روش های فروش خودرو در چیتگر

فروش خودرو در مرکز خودرویی چیتگر بیشتر به صورت جمعه‌ بازاری برای معامله خودروهای کارکرده است. خودرو45 با دایر کردن شعبه‌ای در این مرکز، فرآیند فروش ماشین را برای متقاضیان فروش فوری خودرو، آسان و امن کرده است.

خدمات فروش ماشین در این شعبه، مانند سایر شعب این مجموعه در اختیار فروشندگان خودرو قرار می‌گیرد. شعبه مرکز خودرویی چیتگر خودرو45، علاوه بر پذیرش فروشندگان خودرو از طریق پلتفرم این مجموعه، آماده ارائه خدمات به فروشندگان حاضر در جمعه بازار چیتگر است.

خودرو45 با همکاری شهرداری تهران در شعبه خودرویی چیتگر مانند شعبه دوران، علاوه بر روزهای جمعه، در سایر روزهای هفته نیز میزبان فروشندگان خودرو است.

مزیت های فروش خودرو در چیتگر

فروش خودرو با همراهی خودرو45 در مرکز خودرویی چیتگر و شهید دوران، به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر حضور در جمعه بازار خودرو، خودروی خود را به شبکه گسترده‌ای از خریداران در سراسر کشور نمایش دهید.

شما می‌توانید برای فروش خودرو در این مرکز از دو روش ثبت درخواست آنلاین (مانند شعبه‌های سراسری خودرو45) و مراجعه حضوری استفاده کنید. همچنین به دلیل تجهیز شعبه‌های خودرو45 به اتاق نور و حضور کارشناسان فنی، می‌توانید از کارشناسی خودرو نیز بهره‌مند شوید. در شعبه مرکز خودرویی چیتگر و شهید دوران، در صورت فروش خودرو با مجموعه خودرو45، هزینه کارشناسی از شما دریافت نمی‌شود و در صورتی که برای فروش خودرو توافقی حاصل نشود، شما برای دریافت پرونده وضعیت سلامت خودرو تنها هزینه ورودی را پرداخت می‌کنید.

فروش ماشین در مرکز خودرویی چیتگر

فروش خودرو در مراکز خودرویی و جمعه بازارها گاهی با چالش‌هایی همراه است. خودرو45 تلاش می‌کند با ایجاد محیطی امن، تجربه فروش آسان، سریع و آسوده را برای فروشندگان خودرو فراهم کند.

در شعبه‌های خودرو45، پس از کارشناسی تخصصی خودروها و کشف قیمت توسط شبکه گسترده‌ای از خریداران خودرو مورد تایید خودرو45، قیمت خودرو دست دوم به صورت شفاف به فروشنده اعلام می‌شود.

فروشندگان خودرو می‌توانند با مراجعه حضوری یا رزرو آنلاین درخواست فروش خودرو با خودرو45، این مرکز را برای معامله خودرویشان انتخاب کنند.

معرفی شعبه‌های خودرو45 در چیتگر

خودرو۴۵ به عنوان پلتفرم فروش خودرو که شعبه‌های بسیاری در سراسر کشور دارد، با ۲ شعبه در محدوده چیتگر فعالیت می‌کند. فروشندگان با ورود به مرکز خودرویی چیتگر و مراجعه به شعبه خودرو45 در این مرکز، به راحتی می‌توانند خودروی خود را یک روزه به فروش برسانند.

فروشندگان خودرو در غرب تهران به راحتی می‌توانند از خدمات شعب خودرو45 در این منطقه برای معامله آسان خودروی خود بهره ببرند. در این دو شعبه، فروش خودروهای نو و کارکرده انجام می‌شود.

مرکز خودرویی چیتگر

در این شعبه مانند سایر شعب خودرو45 امکان پذیرش فروشندگان خودرو از طریق پلتفرم وجود دارد. بدین صورت که علاوه بر پذیرش متقاضیان به صورت رزرو آنلاین در سایت، امکان ثبت‌نام و رزرو فروش خودرو به صورت حضوری نیز فراهم است.

با توجه به مراجعه تعداد زیادی از فروشندگان خودرو به این مرکز، خودرو45 در روزهای تعطیل نیز آماده خدمت‌رسانی به فروشندگان حاضر در جمعه بازار چیتگر است. این شعبه با همکاری شهرداری تهران و در راستای ارائه خدمات امن، سریع و آسان به فروشندگان خودرو، علاوه بر فعالیت در جمعه بازارهای خودرویی چیتگر، سایر روزهای هفته نیز میزبان فروشندگان خودرو است.

مرکز خودرویی چیتگر خودرو۴۵ در کیلومتر ۱۲ بزرگراه شهید لشکری، داخل مرکز نقل و انتقال خودرو چیتگر قرار دارد.

شماره تلفن مرکز خودرویی چیتگر خودرو۴۵:

۱۴۸۵

دریاچه

شعبه دریاچه خودرو۴۵ در روزهای کاری هفته به فروشندگان خودرو خدمات ارائه می‌کند. فروشندگان خودرو می‌توانند در این شعبه از کارشناسی خودرو و تشکیل وضعیت سلامت خودرو بهره بگیرند و پس از کشف قیمت و در صورت رضایت، ماشین خود را بفروشند.

این شعبه در منطقه ۲۲، شهرک سرو آزاد، خیابان شهید گودرزی، نبش کوچه چهاردهم شرقی، پلاک ۲۱۳ واقع شده است.

شماره تلفن شعبه دریاچه خودرو۴۵:

۱۴۸۵

کلام آخر

خودرو45 با راه‌اندازی شعبه مرکز خودرویی خودرو45 و شهید دوران به دنبال ارائه خدمات فروش خودرو و خلق ارزش برای مراجعان جمعه بازارهای خودرویی است تا فضایی امن و آسان را برای معامله خودروها تجربه کنند. در شعبه‌های این شرکت با افزایش شفافیت در شرایط فروش خودرو با وجود شبکه گسترده‌ای از خریداران تایید شده، تلاش شده تا معامله خودروها آسان‌تر شود.

سوالات متداول

 چه مدارکی برای فروش خودرو در مرکز خودرویی چیتگر لازم است؟

برای فروش خودرو در مرکز خودرویی چیتگر همراه داشتن کارت ماشین، برگ سبز، بیمه شخص ثالث، کارت سوخت، برگه گارانتی، تاییدیه معاینه فنی خودرو، استعلام خلافی خودرو و تاییدیه عدم خلافی و تسویه عوارض ماشین ماشین الزامی است.

وجه تمایز شعبه مرکز خودرویی چیتگر نسبت به سایر شعب خودرو45 چیست؟

در شعبه مرکز خودرویی چیتگر خودرو۴۵، علاوه بر رزرو آنلاین و درخواست فروش همانند سایر شعب، امکان پذیرش خودروهای جمعه بازار وجود دارد.

فرآیند فروش خودرو در شعبه مرکز خودرویی چیتگر به چه صورت خواهد بود؟

پذیرش فروشندگان خودرو در این مرکز مانند سایر شعب خودرو45 به روش آنلاین و حضوری انجام می‌شود. در هر دو روش بعد از مراجعه فروشنده به شعبه، خودرو در اتاق نور مجهز توسط کارشناسان فنی بررسی می‌شود و سپس توسط شبکه گسترده‌ای از خریداران خودرو، کشف قیمت می‌شود و در نهایت فرایند انتقال مدارک و وکالت‌نامه توسط کارشناسان انجام می‌شود.

فروش فوری خودرو

نویسنده: فاطمه امین الرعایا