فروش خودرو در دوران

۲۴ مهر ۱۴۰۲ فروش خودرو در دوران

خودرو45، ارائه خدمات فروش خودرو در مرکز خرید و فروش خودرویی شهید دوران را آغاز کرد. این شرکت با هدف ارائه خدمات فروش خودرو به صورت امن، سریع و آسان، شعبه مرکز خودرویی شهید دوران را همزمان با مرکز خودرویی چیتگر افتتاح کرد.

مرکز خرید و فروش خودرو در دوران، یکی از مراکز مهم فروش خودرو دست دوم در شرق تهران است. افرادی که قصد فروش یا خرید خودرو را دارند در تمام روزهای هفته می‌توانند با مراجعه به این مرکز ماشین خود را بفروشند. در همین راستا نیز، خودرو45 با افتتاح شعبه در این مرکز، خدمات فروش خودرو را برای متقاضیان فروش ماشین فراهم کرده است تا فروشندگان خودرو تجربه معامله‌ای امن و آسان را تجربه کنند.

روش های فروش خودرو در مرکز دوران

فروش خودرو در مرکز خودرویی دوران به صورت جمعه بازارهای خرید و فروش خودروهای کارکرده است که خودرو45 با ورود به این مرکز، علاوه بر معامله خودرو در سایر شعب این شرکت، امکان حضور متقاضیان در جمعه بازارهای خودرویی را هم فراهم کرده است.

روش فروش ماشین با خودرو45 در این مرکز بدین گونه است که در این شعبه همانند سایر شعب خودرو45 امکان پذیرش فروشندگان خودرو از طریق پلتفرم این شرکت وجود دارد. علاوه بر پذیرش این متقاضیان، این شعبه آماده خدمت رسانی به فروشندگان حاضر در جمعه بازار دوران است.

خودرو45 در این شعبه با همکاری شهرداری تهران، علاوه بر فعالیت در جمعه بازارهای خودرویی دوران، سایر روزهای هفته نیز میزبان فروشندگان خودرو است.

مزیت های فروش خودرو در شهید دوران

از جمله مزایای فروش ماشین با خودرو45در مرکز خودرویی شهید دوران، حضور در جمعه بازارهای خودرویی و نمایش خودرو از طریق این شرکت به تمام نقاط ایران است که در هر دو مرکز دوران و چیتگر، این فرصت از سوی خودرو45 ایجاد شده است. در مرکز دوران و در شعبه خودرو45، مشتریان می‌توانند با ثبت درخواست فروش خودرو و مراجعه به یکی از شعب خودرو45، ماشین خود را به شبکه گسترده‌ای از خریداران تایید شده این شرکت نمایش دهند و در نهایت همان روز، خودرویشان را به بهترین قیمت به فروش برسانند.

همچنین متقاضیان فروش ماشین با خودرو45، می‌توانند به دو روش آنلاین همچون سایر شعب و همچنین به صورت حضوری اقدام کنند. فروشندگان خودرو این امکان را دارند که در شعبه مجهز به اتاق نور و حضور کارشناسان فنی، کارشناسی خودرو را قبل از فروش خودرو تجربه کنند که در صورت فروش خودرو هزینه‌ای بابت کارشناسی دریافت نخواهد شد و در صورت عدم فروش خودرو، تنها هزینه ورودی دریافت می‌شود.  

فروش ماشین در مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران

شاید فروش خودرو در مراکز خرید و فروش ماشین برای برخی افراد یادآور تجربیات چندان مثبتی نباشد، اما خودرو45 با هدف ایجاد تجربه معامله امن و آسان برای متقاضیان فروش خودرو، تلاش دارد تمامی فرآیندهای سخت و زمان بر فروش خودرو را در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط کارشناسان متخصص این مجموعه انجام دهد.

کارشناسی تخصصی خودروها و کشف قیمت خودرو توسط شبکه گسترده‌ای از خریداران خودرو که مورد تایید خودرو45 هستند، باعث می‌شود تا قیمت خودرو دست دوم به صورت شفاف به فروشنده اعلام شود.

فروشندگان خودرو می‌توانند با مراجعه حضوری و یا رزرو آنلاین درخواست فروش خودرو با خودرو45، این مرکز را برای معامله خودرویشان انتخاب کنند.

شعبه خودرو45 در مرکز خودرویی شهید دوران

 شعبه خودرو45 در مرکز خودرویی شهید دوران، با هماهنگی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، از مهرماه ۱۴۰۲ فعالیت خود را با هدف خدمات رسانی به فروشندگان خودرو آغاز کرده است. اهداف مشترک شرکت ساماندهی و خودرو45، دسترسی آسان، ایمن و سریع فروشندگان خودرو به خدمات فروش خودرو است. این مرکز در منطقه ۱۳ تهران، بزرگراه شهید یاسینی جنوب به شمال، کنارگذر و بزرگراه شهید عباس دوران، بعد از جایگاه سی ان جی بزرگراه دوران واقع شده است. ایستگاه مترو باقری، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این مجموعه است که البته بعد از پیاده شدن در این ایستگاه، باید برای رسیدن به مرکز خودرویی شهید دوران از تاکسی استفاده کنند.

کلام آخر

هدف از راه‌اندازی این دو شعبه و خدمات رسانی در مرکز خودرویی دوران و چیتگر، خلق ارزش برای مراجعین جمعه بازارهایی خودرویی است تا فضایی امن و آسان برای معامله خودروها فراهم شود. بدین صورت که با افزایش شفافیت در شرایط خودرو و همچنین وجود شبکه گسترده‌ای از خریداران تایید شده، معامله خودروها تسهیل شود.

سوالات متداول

  •  چه مدارکی برای فروش خودرو در شهید دوران لازم است؟

برای فروش خودرو در شهید دوران همراه داشتن کارت ماشین، برگ سبز، بیمه شخص ثالث، کارت سوخت، برگه گارانتی، تاییدیه معاینه فنی خودرو، استعلام خلافی خودرو و تاییدیه عدم خلافی و تسویه عوارض ماشین الزامی است.

  • وجه تمایز شعبه دوران نسبت به سایر شعب خودرو45 چیست؟

در شعبه مرکز خودرویی شهید دوران خودرو۴۵، علاوه بر رزرو آنلاین و درخواست فروش همانند سایر شعب، امکان پذیرش خودروهای جمعه بازار وجود دارد.

  • فرآیند فروش خودرو در شعبه دوران به چه صورت خواهد بود؟

فروش خودرو در این مرکز همانند سایر شعب خودرو45 به روش آنلاین و حضوری انجام می‌شود. در هر دو روش بعد از مراجعه فروشنده به شعبه، خودرو در اتاق نور مجهز توسط کارشناسان فنی بررسی می‌شود و سپس توسط شبکه گسترده‌ای از خریداران خودرو، کشف قیمت می‌شود و در نهایت فرایند انتقال مدارک و وکالت نامه توسط کارشناسان انجام می‌شود.

فروش فوری خودرو

نویسنده: تیم تولید محتوای خودرو45