شرایط فروش محصولات ایلیا موتور

۱ بهمن ۱۴۰۱ شرایط فروش محصولات ایلیا موتور

بخشی از نیاز بازار خودرو هر کشوری از واردات خودرو یا مونتاژ ماشین‌های خارجی تامین می‌شود و شرکت‌های بزرگ و کوچکی در این زمینه فعالیت می‌کنند. در ایران هم شرایط به همین سبک است اما با یک سری تفاوت. ممنوعیت واردات خودرو خارجی و تشدید تحریم‌ها از سال ۱۳۹۷ باعث شد تا شرکت‌های واردکننده با تاسیس و راه‌اندازی کارخانه، اقدام به مونتاژ خودروهای چینی کنند. صنایع خودروسازی ایلیا یا ایلیا موتور یکی از این کمپانی‌های واردکننده سابق و تولیدکننده فعلی است.

در فهرست محصولات ایلیا موتور فقط یک خودرو با نام «دایون Y5» به چشم می‌خورد که از سال ۱۴۰۰ عرضه و تولید آن آغاز شده است.

آخرین طرح فروش ایلیا موتور

آخرین طرح فروش ایلیا موتور مربوط به آذر ماه است و هرگونه پیش فروش جدید، اعلام خواهد شد.

درباره ایلیا موتور

صنایع خودروسازی ایلیا در بازار خودرو و خبرگزاری‌ها و سایت‌های خودرویی با نام ایلیا موتور شناخته می‌شود، یکی از شرکت‌هایی است که در سال ۱۴۰۰ وارد حوزه مونتاژ شد و دایون Y5 اولین محصول این کمپانی است.

ایلیا موتور بخشی از گروه تجاری منصوری است و قبل از اینکه خط مونتاژ را راه‌اندازی کند، در حوزه واردات خودرو مشغول بود و ماشین‌هایی مثل لوتوس الیز CUP 220 و لوتوس الیز S را وارد کشور کرده بود.

کارخانه صنایع خودروسازی ایلیا در شهرک صنعتی کاوه واقع در استان مرکزی قرار دارد و می‌تواند انواع خودروهای سواری، شاسی‌بلند، کراس‌اوور و وانت را تولید کند. ظرفیت اسمی این شرکت ۱۵ هزار دستگاه در سال است.

در حال حاضر دایون Y5 تنها محصول تولیدی ایلیا موتور است، اما فروش و خدمات پس از فروش این خودرو را کیان موتور برعهده دارد.

طبق اطلاعات منتشرشده، تا پایان سال ۱۴۰۱ فقط ۶ هزار دستگاه دایون Y5 با داخلی‌سازی ۲۵ درصد تولید خواهد شد.

محصولات ایلیا موتور

ایلیا موتور در سال ۱۴۰۰ وارد حوزه تولید و مونتاژ خودرو شده و فعلا فقط شاسی‌بلند هفت نفره دایون Y5 را به بازار عرضه می‌کند.

دایون Y5

دایون Y5

دایون Y5، دومین محصولی است که بعد از دایون V5 از این برند چینی به بازار ایران رسیده است. شاسی‌بلند چینی به دلیل داشتن اتاق مستقل از شاسی، دو دیفرانسیل سه حالته و موتور ۲ لیتری توربو یک خودرو واقعی برای آفرود است.

شرایط فروش ایلیا موتور

  • ثبت درخواست خودرو فقط از سایت ilia-auto.com امکان‌پذیر است
  • هزینه‌های شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث به عهده شرکت است.
  • گارانتی خودروها ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر است.
  • پرداخت فقط به حساب بانکی شرکت صنایع خودروسازی ایلیا انجام می‌شود.
  • مالیات بر ارزش افزوده به قیمت خودرو اضافه شده و در صورت افزایش قمیت، در زمان تحویل مابه‌التفاوت دریافت خواهد شد.

مدارک مورد نیاز

  • مدارک شناسایی معتبر
  • فیش واریزی به حساب شرکت

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: میلاد قزللو