شرایط فروش و پیش فروش پرشیا خودرو

۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ شرایط فروش و پیش فروش پرشیا خودرو

واردات و فروش محصولات خودروساز آلمانی بی ام و در ایران سابقه‌ای طولانی دارد و به ۸۰ سال قبل برمی‌گردد. طی این هشت دهه بی ام و همیشه یکی از برندهای موجود در بازار کشور بوده و به دلیل طراحی زیبا، پیشرانه قدرتمند، کابین راحت و امکانات به‌روز، ماشین‌بازهای ایرانی توجه خاصی به محصولات این برند داشته‌اند. هر زمان هم که شرایط کشور اجازه داده، شرکت‌های مختلفی اقدام به واردات مدل‌های مختلفی از خودروساز آلمانی کرده‌اند و آخرین شرکتی که در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ خورشیدی جدیدترین تولیدات بی ام و را وارد و عرضه کرده، پرشیا خودرو است. به دنبال آزادسازی واردات خودرو در سال ۱۴۰۱، پرشیا خودرو قصد دارد تا دوباره تعدادی از تولیدات ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بی ام و را برای فروش در ایران وارد کند.

قیمت محصولات پرشیا خودرو (اردیبهشت)

شرکت پرشیا خودرو، به عنوان ارائه‌کننده محصولات بی‌ام‌و، قیمت این خودروها در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد:

نوع خودرو مدل قیمت خودرو (تومان)
530 Frontier Sport ۲۰۱۷ ۱۱.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰
۵۲۸ پنج کلید ۲۰۱۶ ۹.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰
530 Champion ۲۰۱۷ ۱۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰
530 Business Sport Plus ۲۰۱۸ ۱۱.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰
530 Perfection ۲۰۱۸ ۱۴.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰
li legacy 19730 ۲۰۱۷ ۱۴.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰
li Essential730 ۲۰۱۷ ۱۱.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰
li Master730 ۲۰۱۷ ۱۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰
li VIP730 ۲۰۱۷ ۱۸.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰
li Prestige730 ۲۰۱۷ ۱۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X3 28 performance ۲۰۱۶ ۷.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰
i8 Comfort ۲۰۱۵ ۲۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X1 25 Premium ۲۰۱۶ ۶.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X1 25 Adventure Sport ۲۰۱۷ ۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X3 28 Dynamic ۲۰۱۷ ۱۰.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X4 ۲۰۱۶ ۹.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X4 ۲۰۱۷ ۱۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰
320 Legend ۲۰۱۸ ۶.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰
330 performance ۲۰۱۸ ۸.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰
530 Vision ۲۰۱۷ ۱۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰

شرایط فروش خودرو

پرشیا خودرو در چند سال اخیر محصولاتش را به صورت نقدی و اقساط در اختیار خریداران ایرانی قرار می‌داد، اما در جدیدترین طرح فروش شرکت، ماشین‌های صفر بی ام و فقط به صورت نقدی و تحویل ۳۰ روزه به عرضه می‌شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش پرشیا خودرو می‌توانند به وبسایت این شرکت مراجعه کنند یا با تلفن‌های اعلام‌شده تماس بگیرند.

تاریخچه پرشیا خودرو

پرشیا خودرو یکی از شرکت‌های فعال در زمینه واردات خودرو است که در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد و در این دو دهه محصولات بی ام و را وارد و عرضه می‌کند و خدمات پس از فروش را برای این ماشین‌های آلمانی ارائه می‌دهد. برند مینی، به عنوان زیرمجموعه بی ام و از سال ۱۳۹۶ به فهرست محصولات پرشیا خودرو اضافه شد.

این شرکت ایرانی علاوه بر واردات و فروش خودروهای بی ام و و مینی، محصولات اکسسوری و لایف استایل این خودروسازان را نیز به ایرانی‌ها عرضه می‌کند. تیونینگ خودرو، بازسازی و فروش ماشین‌های کلاسیک بی ام و، فروش روغن موتور و عرضه قطعات اصلی بی ام و از دیگر خدمات پرشیا خودرو است.

محصولات پرشیا خودرو

واردات خودروهای بی ام و و مینی از دهه ۸۰ خورشیدی توسط پرشیا خودرو انجام می‌شد، اما به دلیل ممنوعیت واردات از سال ۱۳۹۷، مدل‌های ۲۰۱۸ بی ام و و مینی آخرین محصولاتی است که در سایت پرشیا خودرو دیده می‌شود.

جدیدترین محصول پرشیا خودرو، دوچرخه‌های هیبریدی بی ام و است که از تیر ماه ۱۴۰۱ در دسترس خریداران ایرانی قرار گرفته است.

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: میلاد قزللو