شرایط فروش و پیش فروش پرشیا خودرو

۱ بهمن ۱۴۰۲ شرایط فروش و پیش فروش پرشیا خودرو

واردات و فروش محصولات خودروساز آلمانی بی ام و در ایران سابقه‌ای طولانی دارد و به ۸۰ سال قبل برمی‌گردد. طی این هشت دهه بی ام و همیشه یکی از برندهای موجود در بازار کشور بوده و به دلیل طراحی زیبا، پیشرانه قدرتمند، کابین راحت و امکانات به‌روز، ماشین‌بازهای ایرانی توجه خاصی به محصولات این برند داشته‌اند. هر زمان هم که شرایط کشور اجازه داده، شرکت‌های مختلفی اقدام به واردات مدل‌های مختلفی از خودروساز آلمانی کرده‌اند و آخرین شرکتی که در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ خورشیدی جدیدترین تولیدات بی ام و را وارد و عرضه کرده، پرشیا خودرو است. به دنبال آزادسازی واردات خودرو در سال ۱۴۰۱، پرشیا خودرو قصد دارد تا دوباره تعدادی از تولیدات ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بی ام و را برای فروش در ایران وارد کند.

بازگشت بی ام و به ایران

بر اساس آخرین بروزرسانی سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، به زودی پرشیا خودرو به عنوان نماینده بی ام و در ایران، ۴ خودرو جدید این خودروسازی را در این سامانه آغاز می‌کند. این خودروها عبارتند از:

  • بی ام و سری ۲ گرن کوپه تیپ 218i
  • بی ام و سری ۲ گرن کوپه تیپ 220i
  • بی ام و سری ۳ سدان 380i
  • بی ام و X1 sDrive 18i

قیمت محصولات پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو، قیمت انواع خودروهای بی‌ام‌و صفر کیلومتر عرضه شده توسط پرشیا خودرو را اعلام کرد. این قیمت‌ها از ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ اعمال شده است.

نوع خودرو سال تولید قیمت خودرو (تومان)
۵۳۰ پرفکشن پلاس ۲۰۱۸ ۱۲.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰
۷۳۰ فول 4 نفره با تلفن ۲۰۱۷ ۱۴.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰
۷۳۰ فول 4 نفره با تلفن ۲۰۱۷ ۱۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰
X4 ۷ رادار با هوک (سفید) ۲۰۱۷ ۹.۹۹۰.۰۰۰.۰۰۰
X4 ۷ رادار با هوک (مشکی) ۲۰۱۷ ۱۰.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰

شرایط فروش خودرو

پرشیا خودرو در چند سال اخیر محصولاتش را به صورت نقدی و اقساط در اختیار خریداران ایرانی قرار می‌داد، اما در جدیدترین طرح فروش شرکت، ماشین‌های صفر بی ام و فقط به صورت نقدی و تحویل ۳۰ روزه به عرضه می‌شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش پرشیا خودرو می‌توانند به وبسایت این شرکت مراجعه کنند یا با تلفن‌های اعلام‌شده تماس بگیرند.

تاریخچه پرشیا خودرو

پرشیا خودرو یکی از شرکت‌های فعال در زمینه واردات خودرو است که در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد و در این دو دهه محصولات بی ام و را وارد و عرضه می‌کند و خدمات پس از فروش را برای این ماشین‌های آلمانی ارائه می‌دهد. برند مینی، به عنوان زیرمجموعه بی ام و از سال ۱۳۹۶ به فهرست محصولات پرشیا خودرو اضافه شد.

این شرکت ایرانی علاوه بر واردات و فروش خودروهای بی ام و و مینی، محصولات اکسسوری و لایف استایل این خودروسازان را نیز به ایرانی‌ها عرضه می‌کند. تیونینگ خودرو، بازسازی و فروش ماشین‌های کلاسیک بی ام و، فروش روغن موتور و عرضه قطعات اصلی بی ام و از دیگر خدمات پرشیا خودرو است.

محصولات پرشیا خودرو

واردات خودروهای بی ام و و مینی از دهه ۸۰ خورشیدی توسط پرشیا خودرو انجام می‌شد، اما به دلیل ممنوعیت واردات از سال ۱۳۹۷، مدل‌های ۲۰۱۸ بی ام و و مینی آخرین محصولاتی است که در سایت پرشیا خودرو دیده می‌شود.

جدیدترین محصول پرشیا خودرو، دوچرخه‌های هیبریدی بی ام و است که از تیر ماه ۱۴۰۱ در دسترس خریداران ایرانی قرار گرفته است.

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: میلاد قزللو