فروش خودرو در شهریار

۲۲ آذر ۱۴۰۲ فروش خودرو در شهریار

خودرو45، ارائه خدمات فروش خودرو در غرب استان تهران را آغاز کرد.

شهریار با جمعیتی بالغ بر ۷۵۰ هزار نفر، دوازدهمین شهرستان پر جمعیت ایران است. در این شهرستان با توجه به جمعیت بالا، افراد بسیاری مالک خودرو هستند که احتمالا قصد فروش خودرو در شهریار را دارند. در همین راستا، خودرو45 با افتتاح شعبه شهریار در این شهر، ضمن ارائه خدمات فروش خودروی دست دوم به صورت امن، سریع و آسان تمامی خدمات فروش خودرو به شهریاری‌ها ارائه می‌شود.

روش های فروش خودرو در شعبه شهریار خودرو۴۵

روش فروش خودرو در شعبه شهریار مانند دیگر شعبه‌های خودرو۴۵ است. فروشندگان خودروی کارکرده با مراجعه به سایت، می‌توانند درخواست فروش ماشین خود را ثبت کنند تا کارشناسان خودرو45 در سریع‌ترین زمان ممکن، ساعتی را برای حضور فروشنده در شعبه شهریار مشخص کنند و روند فروش خودرو آغاز شود.

مزیت های فروش خودرو در شعبه شهریار

فروش خودروی کارکرده در شهریار، مثل فروش ماشین در دیگر شعب خودرو45 به شما این امکان را می‌دهد تا اتومبیل خود را در معرض دید شبکه گسترده‌ای از خریداران خودرو قرار دهید. کارشناسی خودروی شما بعد از مراجعه به شعبه شهریار در اتاق نور مجهز، توسط کارشناسان فنی انجام می‌شود. قیمت خودروی دست دوم در این شعبه توسط شبکه بزرگ خریداران کشف شده و به شما اعلام می‌شود تا پس از توافق، فرایند نقل و انتقال خودرو انجام شود.

مدارک مورد نیاز برای فروش خودرو

برای فروش ماشین در شعبه شهریار باید حتما مدارک لازم برای فروش خودرو را همراه داشته باشید. این مدارک به شرح زیر است:

شعبه خودرو45 در شهریار

شعبه شهریار خودرو45 در جاده شهریار آدران (بلوار آزادگان)، خیابان چناران، جنب کوچه آرش واقع شده است. کارشناسان خودرو45 در این شعبه آماده ارائه خدمات فروش خودرو، از زمان ثبت درخواست فروش تا دریافت وجه فروشنده هستند.

کلام آخر

هر خرید خودرو، فروشی هم به دنبال دارد. فروش خودرو به روش سنتی و قدیمی، نیازمند صرف هزینه و زمان بسیاری است. در شعبه خودرو45 می‌توانید یک روزه ماشین کارکرده خود را آسان، امن و سریع بفروشید.

فروش فوری خودرو
نویسنده: فاطمه امین الرعایا