عملکرد خودرو۴۵

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ عملکرد خودرو۴۵

در گذشته‌های نه چندان دور اگر کسی قصد داشت خودرو کارکرده خود را به فروش برساند، تنها راه اعتماد به نمایشگاهیان و دلالان بود، اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله‌های افراد جامعه، اغلب افراد ترجیح می‌دهند خودرو خود را داخل سایت‌های خرید و فروش خودرو آگهی کرده و در محل کار یا منزل خود هفته‌ها در انتظار خریدار بمانند!

در این میان درج آگهی در سایت‌های خرید و فروش خودرو یا روزنامه‌های کثیر‌الانتشار شاید تا حدودی از سختی‌های فروش خودرو کاسته باشد، اما چندان قابل اعتماد نبوده و مزاحمت‌های فراوانی را برای فروشندگان خودرو به همراه خواهد داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به تماس‌های تلفنی گاه‌‌و‌‌بی‌گاه خریداران و کلاه‌برداری‌های افراد سودجویی اشاره کرد که طی یکسال گذشته بسیار شایع بوده‌اند.

خودرو۴۵ با بررسی مشکلات و موانعی که بر سر راه فروشندگان خودرو قرار دارد، موفق به ایجاد سبکی جدید در معاملات خودرویی شده است. در این سبک جدید شما می‌توانید در کمتر از ۴۵ دقیقه خودرو خود را فروخته و بدون کمترین مزاحمت یا نگرانی و در محیطی کاملا امن ماشین خود را به پول نقد تبدیل کنید.

برای این‌که بتوانید از خدمات خودرو۴۵ بهره مند شوید، می‌توانید با شماره تلفن ۴۴۲۰۴۰۰۹_۰۲۱ تماس حاصل نمایید یا از طریق سامانه هوشمند ثبت خودرو که در سایت Khodro45.com قرار داده شده، مشخصات ماشین خود را برای انجام مراحل کارشناسی و فروش ثبت نمایید.

 

مراحل کارشناسی خودرو۴۵

خریدار خودرو کارکرده

پس از ثبت خودرو به هرکدام از دو روش اعلام شده، کارشناسان خودرو۴۵ نزدیک‌ترین قرار کاشناسی را برای شما تنظیم می‌نمایند. پس از حضور در هر کدام از شعب خودرو۴۵ می‌توانید از صرف نوشیدنی و تماشای تلویزیون لذت ببرید تا کارشناسان ما خودرو شما را در سه بخش فنی، ظاهری و اصالت بررسی نمایند؛ البته تمامی مراحل کارشناسی ما به لطف کارشناسان مجرب و استفاده از دستگاه‌های مدرن، تنها ۲۰ دقیقه زمان خواهد برد.

بعد از به پایان رسیدن مراحل کارشناسی، پرونده کارشناسی خودرو شما به همراه قیمت پیشنهادی کارشناسان ما، در اختیار مشتریان مجاز خودرو۴۵ قرار می‌گیرد. خریداران ۲۵ دقیقه فرصت دارند تا پس از یک رقابت آنلاین، قیمت نهایی خودرو را مشخص نمایند؛ مطمئنا کسی که بالاترین قیمت را به ثبت برساند می‌تواند برنده این رقابت باشد.

پس از تعیین قیمت نهایی از سوی خریداران، این مبلغ در کمتر از ۲۵ دقیقه به شما اعلام خواهد شد. در صورت رضایت شما از مبلغ نهایی، سریعا کل مبلغ به شما پرداخت شده و پس از تنظیم قرارداد رسمی، خودرو مورد نظر به همراه اقلامی همچون سوئیچ یدک، بیمه نامه، کارت سوخت، کارت ماشین، برگه معاینه فنی و… به طور کامل از شما تحویل گرفته خواهد شد تا به فرد خریدار تحویل داده شود. ناگفته نماند که تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت خودرو۴۵ کاملا رایگان هستند، بنابراین حتی اگر شما از قیمت اعلام شده توسط مشتریان مجاز رضایت کافی نداشتید، ملزم به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید بود.

در یک جمع‌بندی نهایی باید گفت که اگر می‌خواهید بدون هیچ هزینه اضافی و در کم‌ترین زمان خودرویتان را به پول نقد تبدیل کنید یا اگر می‌خواهید خودرویتان را به سبکی مدرن و بدون هیچ مزاحمتی به فروش برسانید، همین الان با شماره تلفن ۴۴۲۰۴۰۰۹_۰۲۱ تماس گرفته و یا خودرویتان را از طریق سایت شرکت به ثبت رسانید.