نمایش پلتفرم هوشمند مدیریت خودروهای تجاری

۶ شهریور ۱۴۰۱ نمایش پلتفرم هوشمند مدیریت خودروهای تجاری

مجتمع صنعتی پیلسان، با حضور در اولین دوره نمایشگاه تحول صنعت خودرو، علاوه بر نمایش کشنده‌ها و تریلرهای تولیدی خود، پلتفرم هوشمند مدیریت خودروهای تجاری را به نمایش گذاشت.

در اولین نمایشگاه تحول صنعت خودور، علاوه بر حضور پررنگ کشنده‌ها توسط گروه ماموت، مجتمع صنعتی پیلسان نیز محصولات خود با برند PILSAN را در دو خانواده کامیون کشنده و تریلر عرضه کرد.

به گفته مهندسان و کارشناسان این شرکت، در نمایشگاه تحول صنعت خودرو توان فنی و علمی کارشناسان این مجموعه در تعمیق ساخت داخل قطعات استراتژیک و هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل، با همکاری مشترک با سایر شرکت‌های مجموعه در معرض بازدید متخصصان صنعت خودرو و علاقه‌مندان این حوزه گرفت.

کامیون کشنده پیلسان در کنار بهره‌گیری از فناوری‌های جدید و آخرین استانداردهای بین‌المللی با تکیه بر دانش متخصصان داخل در شرکت‌های دانش‌بنیان همکار، گامی مهم در راستای هوشمند سازی کشنده و تریلرهای پیلسان برداشته است و در حال حاضر نتیجه تلاش این محققان به تولید یک بن‌سازه (پلتفرم) هوشمند شده است. این پلتفرم به‌ صورت آنلاین شاخص‌هایی مانند موقعیت جغرافیایی، رفتار راننده، وضعیت فنی خودرو (کشنده و تریلر) وضعیت مصرف سوخت را بررسی و پایش کرده و علاوه بر آن امکان برقراری تماس اضطراری در مواقع حادثه با شماره‌های تعریف شده به‌صورت خودکار دارد.

توانایی‌های این پلتفرم هوشمند هم‌اکنون در کشورهای پیشرفته در حال استفاده عمومی است. این فناوری هوشمند هم‌اکنون با تکیه بر دانش و تخصص داخلی بومی‌سازی شده و این همکاری مشترک، قابل تعمیم به ‌تمامی ناوگان حمل و نقل تجاری است.

فروش آنلاین خودرو

نویسنده: نگار میرکریمی