قیمت بیمه شخص ثالث

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
قیمت بیمه شخص ثالث ایران جز کشورهای پرتصادف جهان شناخته شده است و متاسفانه آمار بسیار بالایی در تصادفات و حوادث رانندگی دارد. طبیعتا در این میان، افراد درگیر تصادف با خسارات مالی و جانی فراوانی مواجه‌اند که شرکت‌های بیمه، خدماتی را (در قالب بیمه خودرو اجباری و اختیاری) جهت جبران همین... برچسب :

تسمه تایم و زمان تعویض آن

۲۶ فروردین ۱۳۹۸
تسمه تایم و زمان تعویض آن تسمه‌ تایمینگ یک قطعه پلاستیکی و ارزان‌‌ قیمت در موتور خودرو است که اگر دچار عیب و ایرادی شود، بسیاری از قطعات مهم ماشین را در معرض آسیب قرار می‌گیرند؛ به عبارتی پاره شدن این قطعه ارزان قیمت منجر به خرابی قطعات گران قیمت در موتور ماشین شده و خسارات زیادی به بار... برچسب :

همه چیز درباره سرقت خودرو

۱۲ فروردین ۱۳۹۸
همه چیز درباره سرقت خودرو خودرو تنها وسیله‌ی قیمتی است که ما در طول روز بارها مجبور می‌شویم، آن را در خیابان‌ رها کرده و بعد از چند دقیقه یا حتی چند ساعت به سراغ آن برویم؛ در صورتی که سرقت خودرو توسط سارقان حرفه‌ای، کمتر از چند ثانیه هم زمان نمی‌برد. با اینکه هر روزه شاهد تولید خودروهای تجهیز... برچسب :

آیا برگ سبز حکم سند خودرو را دارد؟

۴ فروردین ۱۳۹۸
آیا برگ سبز حکم سند خودرو را دارد؟ در چند سال اخیر بر سر مرجع رسمی و معتبر سند قانونی خودرو، جنجال بزرگی بین نیروی انتظامی و سازمان ثبت اسناد (کانون سر‌دفتران) به وجود آمده است؛ هر کدام از این ارگان‌ها، سند صادره توسط سازمان خود را به رسمیت می‌شناسند و در این میان مردم‌ هستند که دچار بلاتکلیفی شده‌اند.... برچسب :

امن‌ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۸

۲۲ اسفند ۱۳۹۷
امن‌ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۸ موسسات فراوانی در سرتاسر جهان وجود دارند که پایان هر سال، پس از بررسی‌ و ارزیابی‌های متعدد لیستی از «ترین‌های دنیای خودرو» را منتشر می‌کنند؛ در این میان موسسه ایمنی بزرگراه‌های آمریکا (IIHS) به عنوان یکی از معتبرترین موسسه‌های ایمنی خودرو، هر ساله لیست ایمن‌ترین... برچسب :

انواع زنجیر چرخ و بستن آن

۱۳ اسفند ۱۳۹۷
انواع زنجیر چرخ و بستن آن زنجیر چرخ یکی از وسایلی است که برای رانندگی در فصل زمستان و مسیرهای برفی، بایستی در ماشین خود داشته باشید. رانندگی در جاده‌های یخ‌ زده بسیار خطرناک‌ است، زیرا به دلیل اصطکاک پایین میان چرخ و جاده هر لحظه امکان لغزش خودرو وجود دارد. زنجیر چرخ وسیله‌ای است که برای... برچسب :

فک رهن خودرو و مراحل آن

۲۹ بهمن ۱۳۹۷
فک رهن خودرو و مراحل آن به طور کلی زمانی که سند ملک یا هر گونه دارایی تحت عنوان وثیقه در رهن سازمانی باشد و مالک قصد کند که دارایی خود را از حالت رهن خارج کند، به این اقدام فک رهن سند می‌گویند؛ به طور مثال زمانی که شما اقدام به خرید خانه وام‌دار از بانک می‌کنید، سند ملک شما تا زمان تسویه... برچسب :

آخرین تغییرات محدوده طرح زوج و فرد

۱۵ بهمن ۱۳۹۷
آخرین تغییرات محدوده طرح زوج و فرد نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز۹۸ رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران: از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت. از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با... برچسب :

عملکرد خودرو۴۵

۱۰ بهمن ۱۳۹۷
عملکرد خودرو۴۵ در گذشته‌های نه چندان دور اگر کسی قصد داشت خودرو کارکرده خود را به فروش برساند، تنها راه اعتماد به نمایشگاهیان و دلالان بود، اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله‌های افراد جامعه، اغلب افراد ترجیح می‌دهند خودرو خود را داخل سایت‌های خرید و فروش خودرو آگهی کرده و در محل... برچسب :

رنو کپچرهای جدید به زودی در بازار

۹ بهمن ۱۳۹۷
رنو کپچرهای جدید به زودی در بازار کپچر یکی از خودروهای محبوب کمپانی رنو است که نسل اول آن از سال ۲۰۱۳ به بازار جهانی عرضه می‌شود. نسل اول کپچر از سال ۱۳۹۴ توسط ایران خودرو به بازار کشورمان وارد شد و با تکیه‌بر طراحی مدرن، استهلاک کم و امکانات مناسب توانست به فروش قابل توجهی دست یابد. اکنون طبق... برچسب :