باک بنزین و دلیل خرابی آن

۲۵ خرداد ۱۴۰۳
باک بنزین و دلیل خرابی آن باک ماشین مخزن ایمنی است که به نوعی بخشی از قوای محرکه محسوب شده و بسته به نوع وسیله نقلیه از شکل، جنس و محل قرارگیری متفاوتی برخوردار است. کلمه باک از زبان روسی الهام گرفته شده و به‌طورکلی به مخزنی اطلاق می‌شود که سوخت در آن نگهداری می‌شود. در خودرو باک، مخزنی است که... برچسب :

محصولات کرمان موتور در بازار ایران

۲۴ خرداد ۱۴۰۳
محصولات کرمان موتور در بازار ایران شرکت خودروسازی کرمان موتور در سال ۱۳۶۹ به منظور واردات برخی مدل‌های کمپانی کره‌ای دوو تاسیس شد. این شرکت از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۱ اقدام به مونتاژ دوو سییلو و دوو ماتیز کرد، اما در سال ۱۳۸۱ به دلیل خریداری گروه دوو توسط جنرال موتورز آمریکا، همکاری میان شرکت‌های ایرانی و... برچسب :

شرایط فروش راسا موتور خاورمیانه

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
شرایط فروش راسا موتور خاورمیانه تا پیش از وضع قانون ممنوعیت واردات خودرو در سال ۱۳۹۷، بازار خودروهای کشور از تنوع قابل قبولی برخوردار بود. اما با تشدید تحریم‌ها، سیاست‌گذاران برای جلوگیری از خروج ارز، ورود خودروهای خارجی را به کشور ممنوع کردند. این قانون در کنار قطع همکاری توسط شرکت‌های مطرحی همچون... برچسب :

مقایسه لاماری ایما با فونیکس تیگو ۷ پرو

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
مقایسه لاماری ایما با فونیکس تیگو ۷ پرو جدال سنگین کراس‌اوورهای سایز کوچک نه‌فقط در بازار ایران، بلکه در تمامی بازارهای جهان به یک درگیری استاندارد و طبیعی در میان خودروسازان بدل شده است. با اوج گرفتن میزان محبوبیت کراس‌اوورها به‌جای خودروهای سدان، استیشن واگن و MPV، خودروسازان هزینه و زمان بیشتری را صرف... برچسب :

آخرین خبرهای قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
آخرین خبرهای قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت شورای رقابت چیست؟ روش تعیین قیمت خودرو اخبار قیمت گذاری و مصوبه های شورای رقابت سرگذشت شورای رقابت چگونگی تعیین قیمت خودرو، یکی از سؤال‌هایی است که همیشه در ذهن عموم مردم وجود داشته است. از زمانی که خودرو به عنوان یک کالای سرمایه‌ای عرض اندام کرد، هر نوسان و تغییری در... برچسب :

ثبت نام خودرو جانبازان و ایثارگران (۲۳ خرداد)

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
ثبت نام خودرو جانبازان و ایثارگران (۲۳ خرداد) هیئت دولت در مرداد ماه سال ۱۴۰۲ آیین‌نامه واردات خودرو توسط جانبازان را تصویب کرد. از آن زمان، بارها شایعه اجرایی شدن این آیین‌نامه به گوش رسید، تا بالاخره نخستین اطلاعیه در رابطه با ثبت‌نام خودرو جانبازان در تاریخ ۴ بهمن در سامانه مربوط به واردات خودروهای اختصاص... برچسب :

خرید و ثبت نام و جریمه طرح ترافیک تهران

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
خرید و ثبت نام و جریمه طرح ترافیک تهران خرید و ثبت نام طرح ترافیک تهران محدوده و ساعت طرح ترافیک (۱۴۰۳) جریمه ورود به طرح ترافیک (۱۴۰۲) اخبار طرح ترافیک تهران قیمت ورود به طرح ترافیک ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. این در حالی است که سال گذشته نسبت به همه ادوار گذشته رشد نرخ جریمه و عوارض ورود به... برچسب :

سامانه یکپارچه فروش خودرو و ثبت نام ماشین (خرداد ۱۴۰۳)

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
سامانه یکپارچه فروش خودرو و ثبت نام ماشین (خرداد ۱۴۰۳) فروش خودروهای صفر توسط خودروسازان از سال ۱۴۰۱ تاکنون توسط سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می‌شود. از این رو شرکت‌های عرضه کننده خودروهای صفر، تنها می‌توانند از طریق این سامانه اقدام به عرضه خودرو کنند. هدف از عرضه خودرو توسط این سامانه، ایجاد تعادل در بازار خودرو از... برچسب :

اخبار روز بازار خودرو (خرداد ۱۴۰۳)

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
اخبار روز بازار خودرو (خرداد ۱۴۰۳) مهم ترین اخبار بازار خودرو اردیبهشت ۱۴۰۳ مهم ترین اخبار بازار خودرو فروردین ۱۴۰۳ مهم ترین اخبار بازار خودرو بهمن ۱۴۰۲ مهم ترین اخبار بازار خودرو دی ۱۴۰۲ مهم ترین اخبار بازار خودرو آذر ۱۴۰۲ مهم ترین اخبار بازار خودرو آبان ۱۴۰۲ مهم ترین اخبار بازار خودرو مهر ۱۴۰۲ مهم... برچسب :

جدول نرخ مالیات خودروها + خودروهای لوکس

۲۳ خرداد ۱۴۰۳
جدول نرخ مالیات خودروها + خودروهای لوکس مالیات خودرو لوکس مالیات نقل و انتقال خودرو مالیات سبز خودرو آخرین اخبار مالیاتی مالیات خودرو، نحوه محاسبه و چگونگی پرداخت آن، بسیاری اوقات برای مالکان خودرو، نگرانی ایجاد می‌کند. به صورت کلی، ۳ نوع مالیات برای خودرو در نظر گرفته شده است. در صورتی که ماشین‌تان، خودرو... برچسب :