آیا با خودروهای بازیگر هالیوود آشنا هستید؟

۱۴ مرداد ۱۳۹۹
آیا با خودروهای بازیگر هالیوود آشنا هستید؟ آدم‌های ثروتمند و ماشین‌های گران قیمت از یکدیگر جدا نشدنی هستند. صحبت از آدم‌های ثروتمند ذهن هر کسی را به سمت بازیگران هالیوود سوق می‌دهد. بی شک، این قشر نیز گران قیمت‌ترین اتومبیل‌ها را در اختیار دارند و گاهی پیش می‌آید که خودروهای بازیگر هالیوود به صورت سفارشی به... برچسب :

بررسی هیوندای سانتافه، پرفروش‌ترین شاسی بلند وارداتی بازار ایران!

۱۴ مرداد ۱۳۹۹
بررسی هیوندای سانتافه، پرفروش‌ترین شاسی بلند وارداتی بازار ایران! هیوندای سانتافه یک کراس اوور میان سایز بسیار معروف متعلق به شرکت خودروسازی کره‌ای هیوندای است که از سال ۲۰۰۰ میلادی در لیست تولیدات این کمپانی قرار گرفته و امروزه یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین محصولات آن به شمار می‌رود. نام سانتافه از روی شهری به همین اسم در... برچسب :

آشنایی با انواع سنسورهای خودرو

۱۴ مرداد ۱۳۹۹
آشنایی با انواع سنسورهای خودرو خودروها سنسورهای مختلفی دارند. هر کدام از این سنسورها وظایف خاصی به عهده دارند. سنسورها رانندگان را نسبت به وضعیت خودرو آگاه می‌کنند. خودروهای قدیمی و خودروهای مدرن هرکدام سنسورهای خاص خودشان را دارند. در دنیای مدرن سنسورها را می‌توان در  جاهای مختلف دید چرا که... برچسب :

آیا دلیل صداهای غیرعادی موتور خودرو را می‌دانید؟

۱۴ مرداد ۱۳۹۹
آیا دلیل صداهای غیرعادی موتور خودرو را می‌دانید؟ برخی صداها در خودرو ممکن است در ابتدا غیرعادی باشد اما بعد از مدتی متوجه می‌‌شوید که صداها طبیعی‌اند و خودرو مشکلی ندارد اما گاهی اوقات شنیدن صدای جدید و غیر طبیعی یک هشدار است و باید آن را جدی گرفت مخصوصا اگر صداها مربوط به موتور خودرو باشد. موتور خودرو، قلب خودرو... برچسب :

بررسی فولکس واگن پاسات ۲۰۱۸، روح آئودی در کالبد فولکس!

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
بررسی فولکس واگن پاسات ۲۰۱۸، روح آئودی در کالبد فولکس! فولکس واگن پاسات ‌یک سدان نسبتا بزرگ خانوادگی است که نام آن از سال ۱۹۷۳ در لیست تولیدات شرکت خودروسازی آلمانی فولکس واگن به چشم می‌خورد و با اسامی از قبیل سونتانا، کوانتوم، ماگوتان و کورسار نیز به فروش رسیده است.   این محصول تاکنون در قالب شش نسل مختلف بعلاوه یک... برچسب :

استاندارد یورو۵ خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
استاندارد یورو۵ خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟ پیش آمده که بسیار نام استاندارد یورو ۵ خودرو را شنیده‌ایم و می دانیم که اهمیت بالایی هم در تولید خودروهای جدید دارد و حتی این نکته را هم می‌دانیم که در کشورهای اروپایی اگر یک اتومبیل بدون این استاندارد اروپایی نمی‌تواند در خیابان‌های کشورهای اروپایی تردد کند. اما آیا... برچسب :

علت ساییده شدن لاستیک خودرو چیست و راه‌های پیشگیری از آن کدامند؟

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
علت ساییده شدن لاستیک خودرو چیست و راه‌های پیشگیری از آن کدامند؟ لاستیک خودرو یکی از قطعات مصرفی خودرو است که پس از مدتی نیاز به تعویض دارد. لاستیک‌ها وزن خودرو را حمل می‌کنند و بسیار مهم است که سالم باشند. در خودروهای قدیمی ساییده شدن لاستیک‌ها بیشتر است. به خاطر داشته باشید که سلامت لاستیک‌ها ارتباط مستقیمی با سلامت خودرو دارد و... برچسب :

تعویض دوره‌ای کدام قطعات خودرو ضروری است؟

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
تعویض دوره‌ای کدام قطعات خودرو ضروری است؟ برای اینکه خودرو خود را سالم نگه دارید باید به سلامتی آن توجه کنید. خودرو تنها چند قطعه روی هم چیده شده نیست که تا مدت‌ها چرخش بدون مشکل بچرخد. چرا که برخی از ابزارها، لوازم و قطعات خودرو بعد از طی مسافت و گذر زمان فرسوده می‌شوند و نیاز به تعویض دارند. دانستن اینکه هر... برچسب :

اتولایت و دیلایت چراغ خودرو، ناجی رانندگان در جاده!

۱۲ مرداد ۱۳۹۹
اتولایت و دیلایت چراغ خودرو، ناجی رانندگان در جاده! یادم می‌آید برای تعطیلات بار و بندیل را جمع کردیم و با ماشین تازه ای که خریده بودیم راهی سفر شدیم. این بار مانند سری‌های قبل نبود و کمی نگرانی‌ها کم تر شده بود. قبل از این هر بار به شمال سفر می‌کردیم، از همه بیش تر از مه غلیظ جاده می‌ترسیدیم و من هر لحظه احساس می‌کردم... برچسب :

نیسان ایکس تریل، جنتلمن ژاپنی مجبوب در دنیا!

۱۱ مرداد ۱۳۹۹
نیسان ایکس تریل، جنتلمن ژاپنی مجبوب در دنیا! نیسان ایکس تریل یک کراس اوور محبوب سایز متوسط از کمپانی ژاپنی نیسان است که نسل اول آن در سال ۲۰۰۰ میلادی روانه بازار شد و تاکنون سه نسل از آن به دست مشتریان در مجامع بین المللی رسیده است. نسل سوم نیسان ایکس تریل با کد T32 در نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۳ رونمایی شد.... برچسب :