خودروسازان هندی؛ ارزان و اقتصادی

۵ مهر ۱۴۰۲
خودروسازان هندی؛ ارزان و اقتصادی بازار خودرو هندوستان در سالیان گذشته تنوع خاصی نداشت و اکثر خودروسازان هندی از فناوری‌های روز عقب افتاده بودند. ولی شرایط در سال‌های اخیر تغییر یافته است و حالا بسیاری از خودروسازان هندی مطابق با فناوری‌های روز مشغول تولید محصولات باکیفیت و جدید هستند که برخی آن‌ها به... برچسب :

مقایسه پروتون جنتو با جک جی ۳

۵ مهر ۱۴۰۲
مقایسه پروتون جنتو با جک جی ۳ پروتون جنتو (Gen2) و جک J3 دو محصول خانوادگی قدیمی موجود در بازار ایران به شمار می‌روند که در مقایسه با رقبا به تعداد نسبتا کم‌ به کشور ما آمدند و آن‌طور که باید و شاید نتوانستند حضوری گسترده در ایران را تجربه کنند. پروتون جنتو که نخستین مرتبه در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت... برچسب :

بررسی مشخصات فنی شورولت تراورس ۲۰۲۴

۵ مهر ۱۴۰۲
بررسی مشخصات فنی شورولت تراورس ۲۰۲۴ شورولت تراورس شاسی‌بلند بزرگی است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ به دنیای خودرو معرفی شد، اما نسل دوم آن که از ۲۰۱۷ به بازار آمده، نتوانسته است آن طور که باید و شاید نظر خریداران را جلب کند. با وجود کابین جادار و راحت، پیشرانه قدرتمند و امکانات ایمنی مطلوب، ظاهر تراورس... برچسب :

آخرین خبرهای قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت

۵ مهر ۱۴۰۲
آخرین خبرهای قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت شورای رقابت چیست؟ روش تعیین قیمت خودرو اخبار قیمت گذاری و مصوبه های شورای رقابت سرگذشت شورای رقابت چگونگی تعیین قیمت خودرو، یکی از سؤال‌هایی است که همیشه در ذهن عموم مردم وجود داشته است. از زمانی که خودرو به عنوان یک کالای سرمایه‌ای عرض اندام کرد، هر نوسان و تغییری در... برچسب :

اخبار روز بازار خودرو (مهر ۱۴۰۲)

۵ مهر ۱۴۰۲
اخبار روز بازار خودرو (مهر ۱۴۰۲) بازار خودرو (هفته منتهی به ۱ مهر) بازار خودرو (هفته منتهی به ۲۴ شهریور) بازار خودرو (هفته منتهی به ۱۷ شهریور) بازار خودرو (هفته منتهی به ۱۰ شهریور) بازار خودرو (هفته منتهی به ۳ شهریور) مهم ترین اخبار بازار خودرو مرداد ۱۴۰۲ واردات خودرو همچنان سر در گم! مهم ترین اخبار... برچسب :

جدول نرخ مالیات خودروها + خودروهای لوکس

۵ مهر ۱۴۰۲
جدول نرخ مالیات خودروها + خودروهای لوکس مالیات خودرو لوکس مالیات نقل و انتقال خودرو مالیات سبز خودرو آخرین اخبار مالیاتی مالیات خودرو، نحوه محاسبه و چگونگی پرداخت آن، بسیاری اوقات برای مالکان خودرو، نگرانی ایجاد می‌کند. به صورت کلی، ۳ نوع مالیات برای خودرو در نظر گرفته شده است. در صورتی که ماشین‌تان، خودرو... برچسب :

سامانه یکپارچه فروش خودرو و ثبت نام ماشین (۵ مهر ۱۴۰۲)

۵ مهر ۱۴۰۲
سامانه یکپارچه فروش خودرو و ثبت نام ماشین (۵ مهر ۱۴۰۲) صنعت خودرو از مدت‌ها پیش با چالش‌های متفاوتی دست به گریبان بوده است. در چند سال اخیرهم نامتعادل بودن عرضه و تقاضا  باعث شد تا رد پای دلالان بیش از گذشته در بازار خودرو دیده شود و اختلاف بسیاری بین قیمت روز خودرو صفر در کارخانه و بازار به وجود بیاید. سامانه یکپارچه... برچسب :

خرید و ثبت نام طرح ترافیک تهران + جریمه طرح ترافیک

۵ مهر ۱۴۰۲
خرید و ثبت نام طرح ترافیک تهران + جریمه طرح ترافیک خرید و ثبت نام طرح ترافیک تهران محدوده و ساعت طرح ترافیک (۱۴۰۲) جریمه ورود به طرح ترافیک (۱۴۰۲) اخبار طرح ترافیک تهران قیمت ورود به طرح ترافیک ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. این در حالی است که سال گذشته نسبت به همه ادوار گذشته رشد نرخ جریمه و عوارض ورود به... برچسب :

ساعت طرح ترافیک تهران و سایر شهرها

۵ مهر ۱۴۰۲
ساعت طرح ترافیک تهران و سایر شهرها افزایش مبلغ جریمه زوج و فرد ساعت طرح ترافیک شنبه تا چهارشنبه ساعت طرح ترافیک پنجشنبه ها لغو خروج رایگان از طرح اجرای طرح ترافیک در سایر شهرها طرح ترافیک با وجود عمر چندین و چند ساله‌ای که دارد، باز هم بسیاری از جرئیات‌اش برای شهروندان روشن نشده است. از جزئیات آن گرفته... برچسب :

نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات سایپا (۵ مهر)

۵ مهر ۱۴۰۲
نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات سایپا (۵ مهر) گروه خودروسازی سایپا جهت عرضه مستقیم خودروها از درب کارخانه به مصرف کننده واقعی و همچنین ایجاد تعادل در بازار خودرو و مبارزه با دلال بازی خودروهای صفر، تولیدی‌های این شرکت را به واسطه قرعه کشی و یا طرح‌های پیش فروش عرضه می‌کند. نتایج قرعه کشی مرحله دوم سامانه اعلام شد... برچسب :