آخرین تغییرات محدوده زوج و فرد

۱۵ بهمن ۱۳۹۷
آخرین تغییرات محدوده زوج و فرد معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در آخرین گفته‌های خود اظهار داشت: از سال آینده تغییرات جدیدی در محدوده زوج و فرد اجرایی خواهد شد و زمان اجرای آن نیز با طرح ترافیک هم‌زمان خواهد بود. وی در ادامه اعلام کرد: در آخرین جلسه شورای عالی ترافیک چندین گزینه بر روی میز... برچسب :

عملکرد خودرو۴۵

۱۰ بهمن ۱۳۹۷
عملکرد خودرو۴۵ در گذشته‌های نه چندان دور اگر کسی قصد داشت خودرو کارکرده خود را به فروش برساند، تنها راه اعتماد به نمایشگاهیان و دلالان بود، اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله‌های افراد جامعه، اغلب افراد ترجیح می‌دهند خودرو خود را داخل سایت‌های خرید و فروش خودرو آگهی کرده و در محل... برچسب :

رنو کپچرهای جدید به زودی در بازار

۹ بهمن ۱۳۹۷
رنو کپچرهای جدید به زودی در بازار کپچر یکی از خودروهای محبوب کمپانی رنو است که نسل اول آن از سال ۲۰۱۳ به بازار جهانی عرضه می‌شود. نسل اول کپچر از سال ۱۳۹۴ توسط ایران خودرو به بازار کشورمان وارد شد و با تکیه‌بر طراحی مدرن، استهلاک کم و امکانات مناسب توانست به فروش قابل توجهی دست یابد. اکنون طبق... برچسب :

چرا ماشین دست دوم خود را به خودرو۴۵ بفروشیم؟

۱۶ دی ۱۳۹۷
چرا ماشین دست دوم خود را به خودرو۴۵ بفروشیم؟ در دنیای امروز برای فروش خودرو دست‌ دوم، روش‌های متعددی وجود دارد که مطمئنا در میان انبوهی از آن‌ها، انتخاب بهترین گزینه می‌تواند سردرگمی‌های فراوانی را برای فروشنده به همراه داشته باشد. به نظر شما در میان روش‌های متعدد قدیمی و مدرن، امن‌ترین و قابل اعتماد‌ترین راه... برچسب :

نحوه صحیح تعویض پلاک و انتقال سند خودرو

۱۶ دی ۱۳۹۷
نحوه صحیح تعویض پلاک و انتقال سند خودرو   در جامعه امروزی با توجه به افزایش روزافزون تعداد خودروها، خرید و فروش خودرو و انتقال سند آن یکی از رایج‌ترین معاملات محسوب می‌شود. فروشنده و خریدار خودرو به عنوان طرفین معامله باید در نظر داشته باشند که مراحل نقل و انتقال سند خودرو از نکات ریز و درشت فراوانی... برچسب :

هر آنچه باید در مورد موسسه ایمنی EuroNCAP بدانید!

۱۶ دی ۱۳۹۷
هر آنچه باید در مورد موسسه ایمنی EuroNCAP بدانید! تا به حال به برنامه‌های هیجان انگیز تلویزیونی که در آن ایمنی اتومبیل‌های نسل جدید را در شرایط مختلف با‌‌ هم مقایسه می‌کنند توجه کرده‌اید؟ امروزه در سراسر دنیا موسسات زیادی وجود دارند که با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌ها، ایمنی خودروها را بررسی کرده و به آن‌ها امتیاز... برچسب :

ضرورت انجام کارشناسی خودرو دست دوم پیش از خرید

۱۶ دی ۱۳۹۷
ضرورت انجام کارشناسی خودرو دست دوم پیش از خرید آیا تا‌‌کنون برای شما پیش آمده با گذشت مدت کوتاهی از خرید یک خودرو دست‌دوم به ظاهر سالم، با مشکلات فنی متعددی برخورد کرده باشید؟ آیا تا به حال شنده‎اید که برخی از افراد سودجو خودروهای تصادفی یا رنگ شده خود را به نام رنگ نشده و بدون تصادف، با قیمت‌های بسیار گزاف به... برچسب :