خوش آمدگویی صنعت خودروسازی به تکنولوژی‌های جدید

۲۶ فروردین ۱۴۰۰
خوش آمدگویی صنعت خودروسازی به تکنولوژی‌های جدید تکنولوژی‌های عرضه شده در صنعت خودروسازی روز به روز در حال پیشرفته‌تر شدن هستند و خودروهایی که این روزها راهی بازار می‌شوند در مقایسه با خودروهای ۵ سال پیش نیز تغییرات بسیاری را تجربه کرده‌اند. تغییراتی که مثبت تلقی شده و عملا سبب افزایش ایمنی و راحتی سرنشینان این... برچسب :

لاستیک مصنوعی؛ راه‌کاری برای کاهش آلودگی محیط‌زیست

۲۶ فروردین ۱۴۰۰
لاستیک مصنوعی؛ راه‌کاری برای کاهش آلودگی محیط‌زیست احتمالا برای شما نیز تولید و عرضه خودروهای برقی و هیبریدی برابر با آشتی انسان با محیط‌زیست است. اما جالب است بدانید که گازهای خروجی از موتور خودروها تنها یکی از جنبه‌های آلودگی صنعت خودروسازی و صنایع وابسته به آن محسوب می‌شود و این صنایع در ابعاد دیگر نیز به محیط‌زیست... برچسب :

به ‌‌روزترین لیست قیمت خودرو داخلی و خارجی

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
به ‌‌روزترین لیست قیمت خودرو داخلی و خارجی قیمت روز بازار خودروهای داخلی مدل خودرو قیمت (تومان) ق‍‍یمت سمند LX ساده ۱۸۴.۰۰۰.۰۰۰ ق‍‍یمت سمند LX ۱۴۰۰ ۱۹۳.۰۰۰.۰۰۰۰ قیمت پژو ۴۰۵ GLX ۱۸۵.۰۰۰.۰۰۰ قیمت پژو پارس ۲۱۳.۰۰۰.۰۰۰ ق‍‍یمت پژو پارس  ۱۴۰۰ ۲۲۳.۰۰۰.۰۰۰ ق‍‍یمت پژو ۲۰۶تیپ ۲ ۱۹۴.۰۰۰.۰۰۰ ق‍‍یمت پژو ۲۰۶تیپ ۲  ۱۴۰۰... برچسب :

نکات مغفول مانده در طرح مالیات از خودروهای لوکس

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
نکات مغفول مانده در طرح مالیات از خودروهای لوکس با وجود تاکید دولت برای اجرای طرح مالیات از خودروهای لوکس و خانه های خالی، به نظر می رسد که برخی نکات در ارتباط با این دو طرح به کلی مغفول مانده است. یکی از طرح‌هایی که در سال قبل از آن صحبت شد و با نقدهای بسیاری همراه بود، مساله مالیات از خودروهای لوکس و خانه‌های... برچسب :

آخرین اخبار از اسقاط خودروهای فرسوده در کشور

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار از اسقاط خودروهای فرسوده در کشور خودروهای فرسوده نه تنها مصرف سوخت بالایی دارند بلکه در آلودگی کلان شهر‌ها نیز نقش مهمی ایفا می‌کنند. به گفته پلیس راهور چیزی بالغ بر ۲ میلیون دستگاه خودرو فرسوده در کشور در حال تردد هستند. حذف اسقاط خودرو‌ها نگرانی‌هایی از قبیل تهدید محیط زیست،‌ آلودگی هوا و مصرف بیش... برچسب :

بررسی خودرو دنا پلاس در بازار

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
بررسی خودرو دنا پلاس در بازار دنا پلاس در میان محصولات ایران خودرو محصولی تقریبا متفاوت به شمار می‌رود که تمایل نسبی این خودروساز را به ایجاد تغییر در مدل‌های قدیمی خود به نمایش می‌گذارد. هرچند این خودرو نیز خودرو چندان جدیدی محسوب نمی‌شود و به عنوان نمونه به‌روزرسانی شده و اسپرت‌تر دنا (فیس لیفت... برچسب :

رنو، کمپانی چندوجهی محبوب خودروسازی اروپایی در آسیا

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
رنو، کمپانی چندوجهی محبوب خودروسازی اروپایی در آسیا برند رنو (Renault)، یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین برندهای خودروسازی در سراسر جهان است. این کمپانی فرانسوی چند ملیتی، در حال حاضر در زمینه تولید انواع خودروهای سواری و ون‌ها فعالیت‌ دارد. پیش‌تر نیز به ساخت کامیون، تراکتور، تانک، اتوبوس، هواپیما و موتور هواپیما مشغول... برچسب :

شرایط پیش فروش خودروها از آخرین اخبار تا زمان تحویل!

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
شرایط پیش فروش خودروها از آخرین اخبار تا زمان تحویل! پیش فروش خودرو طی سال‌های گذشته توسط شرکت‌های خودروساز داخلی و یا نمایندگان فروش خودروهای خارجی به صورت ماهانه و یا فصلی در حال اجرا است که طی سه سال اخیر به دلیل ممنوعیت واردات خودرو و همچنین نوسانات بازار خودرو، با تغییراتی همراه شده است. بدین گونه که گاه پیش فروش... برچسب :

نقش چینی ها در صنعت خودروسازی ایران

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
نقش چینی ها در صنعت خودروسازی ایران انگار که نامش رمز گذر از تحریم است؛ هر بار که صحبت از چین و همکاری با این کشور می‌شود، اطمینان از ماندگاری آن در قراردادهای اقتصادی هم بیشتر می‌شود. البته نمی‌توان فراموش کرد که همین چینی‌ها بودند که فاز 11 پارس جنوبی را نیمه‌کاره رها کردند و به کشورشان بازگشتند. با... برچسب :

مدیرعامل تویوتا؛ مرد سال صنعت خودرو

۲۵ فروردین ۱۴۰۰
مدیرعامل تویوتا؛ مرد سال صنعت خودرو امسال یک گروه ۹۰ نفره متشکل از خبرنگاران حرفه‌ای فعال در صنعت خودروسازی جهان، آکیو تویودا، مدیرعامل گروه تویوتا را به‌عنوان تأثیرگزارترین فرد صنعت خودروسازی جهان انتخاب کردند. بدین ترتیب مدیرعامل تویوتا را می‌توان مرد سال صنعت خودروسازی در سال ۲۰۲۱ دانست. انتخابی که... برچسب :