فیدلیتی وارد نمایندگی‌های گروه بهمن شد

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ فیدلیتی وارد نمایندگی‌های گروه بهمن شد

مدیر شبکه فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن از حضور فیدلیتی در ۲۵ نمایندگی منتخب این شرکت خبر داد. خسرو خسروی فر، مدیر شبکه فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفته است به منظور مشاهده امکانات و قابلیت‌های فیدلیتی و همچنین انجام بازدید میدانی، تعداد محدودی از خودرو فیدلیتی در دو مدل پنج و هفت نفره در ۲۵ نمایندگی منتخب قرار داده شده است. به گفته خسروی فر، فیدلیتی تنها برای مشاهده مشتریان و مقایسه با سایر خودرو‌ها به نمایش گذاشته شده است تا مشتریان بتوانند با امکانات و قابلیت‌های این خودرو آشنا شوند. همچنین هدف از حضور فیدلیتی در نمایندگی‌های بهمن موتور سنجش سلیقه بازار و کسب بازخورد به منظور توسعه و بهبود است.

بنا به گفته‌های مدیر شبکه فروش بهمن موتور، تعداد نمایندگی‌های منتخب برای نمایش فیدلیتی تا پایان سال به ۳۵ نمایندگی می‌رسد. همچنین این نمایندگی‌ها تا سطح استاندارد ارتقا پیدا کرده‌اند تا مشتریان در هنگام ثبت نام بتوانند با توجه به محل زندگی خود، نمایندگی بهمن موتور را انتخاب کنند.

فیدلیتی؛ خودروی لوکس بهمن موتور

فیدلیتی؛ خودروی لوکس بهمن موتور

فیدلیتی محصول جدید بهمن موتور است که در بین ۱۰ SUV پر فروش چین قرار دارد. گروه بهمن پلتفرم فیدلیتی را خریداری کرده است تا به کمک آن بتواند محصولات جدیدی را از روی این پلتفرم به بازار عرضه کند.

این شاسی بلند چینی دارای یک پیشرانه چهار سیلندر ۱.۵ لیتری توربوشارژ است که می‌تواند ۱۵۵ اسب بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. سیستم انتقال قدرت شش سرعته این خودرو کمک بسیاری به رانندگی اسپرت می‌کند. به دلیل استفاده از سیستم مولتی لینک، سرنشینان این خودرو سواری راحتی را تجربه خواهند کرد.

این شاسی بلند بهمن موتور عرض ۱۹۰۰، طول ۴۷۳۵ و ارتفاع ۱۷۱۰ میلی متری دارد که این ابعاد از ورود یک رقیب تازه نفس برای خودروهای شاسی بلند حکایت دارد. فیدلیتی بهمن موتور در دو مدل پنج و هفت نفره به بازار عرضه می‌شود و مشتریان براساس نیاز و سلیقه خود می‌تواند هریک از مدل‌های این خودرو را انتخاب کنند.

از امکانات فیدلیتی می‌توان به رادار تشخیص نقاط کور، ترمز پارک برقی، سنسور باران، کروز کنترل، سنسور پارک عقب، سیستم هشدار دهنده حرکت بین خطوط، صفحه نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی و کنترل پایداری خودرو اشاره کرد. همچنین این خودرو آپشن‌های رفاهی از جمله تهویه مطبوع، باز شدن اتوماتیک در صندوق عقب، سانروف پانوراما، دوربین ۳۶۰ درجه پارک خودرو، صندلی‌های برقی به همراه گرمکن، جلوآمپر 12.3 اینچی و چراغ‌های LED نیز در لیست امکانات لوکس خود دارد.

نویسنده: شقایق صفی خانی

فروش فوری خودرو